Program diagnostyczny Toyota Techstream

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Program diagnostyczny Toyota Techstream

Post autor: machony79 »

Data list to według mnie tylko podgląd parametrów.
Zakładka z konfiguracją to Utility. Tam zajrzyj.
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: Program diagnostyczny Toyota Techstream

Post autor: muzz »

też w pierwszej chwili tak pomyślałem ale, że TSB to mówię kłócił się nie będę ;)
vertux
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 4 maja 2021, o 13:18
Model Lexusa: RX 400h
Skąd:: lodz
Kontakt:

Re: Program diagnostyczny Toyota Techstream

Post autor: vertux »

machony79 pisze:Data list to według mnie tylko podgląd parametrów.
Zakładka z konfiguracją to Utility. Tam zajrzyj.
Dzięki, na razie jestem w pracy. Postaram się sprawdzić w sobotę.
Dzięki wielkie :podziw:

Edit:
Znalazłem, było w ścieżce jak podaje procedura(pdf). Wystarczyło na dole zaznaczyć jakie dane mają się wyświetlać czyli (All data).

Swoją drogą dobrze że sprawdziłem bo było incomplete a myślałem że całą procedurę przeprowadziłem poprawnie
vertux
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 4 maja 2021, o 13:18
Model Lexusa: RX 400h
Skąd:: lodz
Kontakt:

Re: Program diagnostyczny Toyota Techstream

Post autor: vertux »

Znowu ja, i kolejne pytanie.
Zrobiłem adaptacje ISC, wszystko fajnie, w programie pokazuje ładnie complete.

Dzień później podłączyłem znowu i system pokazuje incomplete. Przejechałem z 5 km, silnik się rozgrzał i pokazało się complete.
Kolejny dzień i dokładnie to samo.
Na zimnym silniku za każdym razem incomplete dopiero po rozgrzaniu pokazuje ładnie complete.

Czy to normalne?
castillo20
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2021, o 11:44
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Gryfów Śląski
Kontakt:

Re: Program diagnostyczny Toyota Techstream

Post autor: castillo20 »

Na grupie fb lexusa is mi napisali, że można za pomocą techstreama ustawić opcję, żeby ekran nawigacji za każdym razem standardowo przestawiał się np na radio. Teraz jak kupiłem kabel i pytam o szczegóły to wszyscy milczą :ireful3: Teraz tak mam, że ciągle przełącza mi się na nawigację. Uruchamiam auto > nawigacja, włącza się kamera cofania > nawigacja. Trochę mnie to wkurza. Od razu mówię, że mam w opcjach nawigacji w aucie przestawione na "off" automatyczne przeskakiwanie z powrotem na nawigację po użyciu innych funkcji. Konkretnie chodzi mi o to że za każdym razem jak włączam auto to ekranem początkowym zawsze jest nawigacja, a nie uprzedni ekran np radio. Chciałbym żeby zawsze było radio. Auto to lexus is 250 rocznik 2007, program techstream 15.0.0.0.28. Przeszukałem wszystkie opcje w costumizacji i nigdzie nie ma takiej opcji
Obrazek
heis
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 2 mar 2021, o 13:05
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Program diagnostyczny Toyota Techstream

Post autor: heis »

Co prawda mam inny samochód, ale jak wcisnę u siebie nawigację, to zawsze będzie się pokazywać nawigacja. Zarówno audio jak i klimatyzacja po jakimś czasie przełączają się same na nawigację oraz włączy się ona po uruchomieniu samochodu. Jeśli chcę to zmienić, wciskam przycisk display i klikam na screen off. Ekran zgaśnie i wciskam Audio. Wtedy mam już cały czas włączone audio, jak jeszcze raz wcisnę, to wyłącza się ekran. Po zgaszeniu i uruchomieniu ekran jest wyłączony. Przyciskiem wybieram co chcę, żeby było włączone, nie przełącza się automatycznie na nawigację.
castillo20
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2021, o 11:44
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Gryfów Śląski
Kontakt:

Re: Program diagnostyczny Toyota Techstream

Post autor: castillo20 »

Dzięki za odpowiedź, ale właśnie mi o to chodzi żeby zawsze po włączeniu silnika było na audio automatycznie, żebym nie musiał za każdym razem klikać. Jeżdżę krótkie odcinki, co chwilę uruchamiam auto i trochę mnie to irytuje
smyk1974
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 10 lis 2020, o 14:33
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Program diagnostyczny Toyota Techstream

Post autor: smyk1974 »

Witam, u mnie jest dokładnie tak samo, po wykorzystaniu opcji screen off po każdym odpaleniu silnika mam ekran na tym co zostawiłem,mogę włączyć ekran na dowolnym info,drugie przyciśnięcie klawisza gasi ekran a po odpaleniu jest ostatnia wybrana opcja. Lepiej się chyba nie da, też wkurzała mnie navi.
rafalski
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 2 lip 2021, o 15:47
Model Lexusa: gs430 UZS190, CT200H
Skąd:: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Program diagnostyczny Toyota Techstream

Post autor: rafalski »

Ja mam inny problem w gs430. przy wybraniu opcji maintenance mode wyskakuje mi od razu navi i napis insert correct navi disc czy cos w ten deseń i nie mogę nic ustawić w maintenance mode a chcę ustawić zmianę oleju w silniku i dyfrze oraz filtry.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Program diagnostyczny Toyota Techstream

Post autor: Nemo 77 »

Witam.
Czy jest na forum ktoś z okolic Nowego Dworu, Legionowa ,Serocka itp.posiadający kabel MiniVCi. Mam zainstalowanego Techstreama 15.00.026 i zanim zdecyduje się zakupić takowy chciałbym sprawdzić czy ruszy u mnie na laptopie pod Win10 x64?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: uspcomp i 5 gości