[IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Post autor: WoznY »

@kupiec1985 o to bede musiał Cie podpytać co do audio bo też nie mam premium a bym chciał założyć:)
Co do aux mam schematy tylko czasu brak:) latem sie za to wezmę.
Tak tablet 7" MANTA MID717 < Jedyny który pasuje bez robienia dziury z góry daszku:) 2 procki/ giga ram/ gps / wifi / bt / 3G :) Wszystko co potrzeba i koszta niewielkie, pasuje z niewielką rzeźbą środka, którą robiłem dremelkiem z... biedronki :D

PS. Dzięki za podpowiedź z minusem z aku, tak właśnie myślałem, żeby w ogole na stałe dać ładowanie mu, ale wtedy nie bedzie efektu odpalania ekranu po starcie silnika. Plus nie przekaże mi szumów?

Aha i owszem, można wmontować inny, lepszy, wystarczy zdjąc obudowe tabletu i przyczepić sam ekran, lub wyciąc obudowe tableta. Ale trzeba miec odpowiedni sprzęt, pomysł, warunki do pracy i pieniądze :) Ten tablet jest to najwęższy tablet jaki jest na rynku 7", chyba 10 cm z groszami szerokości
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Post autor: kupiec1985 »

Sam ekran mozna zamontowac było by to najbardziej efektowne , tylko problem jest z digitizerem (dotykiem) bo w tych tabletach szkło dotyku zawsze ma jakies ch.. czarne ramki które przekraczają 7" a wyciać nie można bo zazwyczaj się to konczy tym ze dotyk przestaje działąc , albo działa tylko częśc ,
Awatar użytkownika
Rafał
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 26 sie 2013, o 21:13
Model Lexusa: duży i ciężki
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Post autor: Rafał »

WoznY pisze: Tak tablet 7" MANTA MID717 < Jedyny który pasuje bez robienia dziury z góry daszku:) 2 procki/ giga ram/ gps / wifi / bt / 3G :) Wszystko co potrzeba i koszta niewielkie, pasuje z niewielką rzeźbą środka, którą robiłem dremelkiem z... biedronki :D
A jak Ci działa ten paździerz? Miałem to kiedyś w rękach i moduł GPS w tym urządzeniu jest najch*jowszy z jakim miałem do czynienia ever (łapanie fixa, ilość satelitów, itp.). Wtedy myślałem, że trafiłem akurat na taki egzemplarz. Ale w necie ludzie piszą, że 7/10 nie działa jak trzeba, a ilość reklamacji przekroczyła ilość wyprodukowanych egzemplarzy ;)
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Post autor: WoznY »

@żuk Zgadza się... niestety gps szwankuje, myslalem, ze to wina szyby, i obudowy windy/nawigacji tak zakłuca, ale skoro tak mowisz to prawdopodobnie to kaszaniasty moduł. Trzeba bedzie poszukać czegos świeższego w tym sezonie :)
maku_20
Lex user
Posty: 43
Rejestracja: 31 sie 2014, o 12:05
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Jasło
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Post autor: maku_20 »

ja po zakupie swojego is odkryłem całą instalacje pod konsole, całe okablowanie jest miejsca w zagłówkach na monitorki są (lecz same monitorki ktoś sobie zajumał) a navi jedyne co to sie otwiera ale żadnego sygnału życia wyświetlania. Motanina jakaś za schowkiem jest, przymierzam sie do ogarnięcia tego ale jakoś sie zmóc nie moge :]
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Post autor: firlejak »

Orientujecie się jaki tablet wejdzie idealnie w miejsce fabrycznej poliftowej navi, taki aby nie ciąć obudowy i nie było problemu z podłączniem zasilania i reszty ????
Awatar użytkownika
DziadekCBO
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 19:30
Model Lexusa: IS 200 Sport/ IS350
Skąd:: Oświęcim
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Post autor: DziadekCBO »

A ja mam takie pytanie. Czy da sie zamienic przedliftowa navi na poliftowa bez zadnych problemow?
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Post autor: dzida »

jak chcesz oryginalną to pilot navi nie pasuje do tunelu z przedlifta więc trzeba i to wymieniać
Awatar użytkownika
DziadekCBO
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 19:30
Model Lexusa: IS 200 Sport/ IS350
Skąd:: Oświęcim
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Post autor: DziadekCBO »

Glownie chodzi o to zeby pozniej tablet zamontowac. To bym musial caly panel miedzy siedzeniami wymieniac bo tunel chybanie jest osobno.
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] montowanie tabletu 7" w miejsce nawigacji

Post autor: dzida »

ja teraz robię ten mod, mam wszystkie elementy, tylko ostatnio nie mam czasu więc zdam relację co i jak (też mam przedlifta i pakuje tablet do ramki polifta)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości