[IS200] Jakie wycieraczki?

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [IS200] Jakie wycieraczki?

Post autor: Travis »

tak wiec zakupiłem Bosch Areotwin na allegro i kosztowało mnie to 100zł a nie 170zł jak to mi w sklepie zaproponowano... przyszły do mnie i założyłem muszę przyznać że bardzo ładnie czyszczą teraz tylko poczekać ile wytrzymają :)
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: [IS200] Jakie wycieraczki?

Post autor: hesus »

no moje Bosch Areotwin już zgrzytają i rozmazują zamiast zbierać... myślałem nad tymi Denso, ale troche "ogromne" sie te hybrydy wydają, podczas gdy bosche takie minimalistyczne :)
wisnix
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 15 mar 2011, o 20:19
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: [IS200] Jakie wycieraczki?

Post autor: wisnix »

Ja w marcu kupiłem Motogumy na http://www.motgum.com/ zapłaciłem 58 zł z wysyłka i ci powiem że lepszych wycieraczek to ja w życiu nie miałem, nic mi do tej pory nie zgrzyta ładnie ściągają wode a raz kupiłem Bosha to po 2 miesiącach nadawały się do kosza także nie zawsze drogie oznacza dobre tak samo te denso po co kupować wycieraczki za 100+ zł jak można wesprzeć Polska firme i za 58zł kupić sobie bardzo dobre wycieraczki ;) Nie polecam wycieraczek Alca czy jakoś tak to jest niemiecka firma ale porażka po całości :D
carfun

Re: [IS200] Jakie wycieraczki?

Post autor: carfun »

hesus pisze:no moje Bosch Areotwin już zgrzytają i rozmazują zamiast zbierać... myślałem nad tymi Denso, ale troche "ogromne" sie te hybrydy wydają, podczas gdy bosche takie minimalistyczne :)
Miałeś je w ręku :?:
Są mniejsze od standardowej wycieraczki.
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: [IS200] Jakie wycieraczki?

Post autor: hesus »

no nie miałem, dlatego pisze "wydają się" :D

dam chyba szanse tym motgumom, cena ok, i też robią płaskie banany. jak nie spasują to sie bardziej denso bedziem interesować, bo cena zdziebko wysoka.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [IS200] Jakie wycieraczki?

Post autor: maniek_ls400 »

A ja kupuję gumy wycieraczek w ASO - komplet do LS400 koszuje 60pln - to tyle samo co przeróżne podróby, które NIGDY nie dawały zadowalającego efektu a popróbowałem trochę różnych firm (od tych po 10zł do tych po 120zł) przez moje > 500kkm za kółkiem. Wymiana gumy trwa 5 minut/wycieraczkę.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
carfun

Re: [IS200] Jakie wycieraczki?

Post autor: carfun »

hesus pisze:no nie miałem, dlatego pisze "wydają się" :D

dam chyba szanse tym motgumom, cena ok, i też robią płaskie banany. jak nie spasują to sie bardziej denso bedziem interesować, bo cena zdziebko wysoka.
90zł Denso komplet i nie jest to banan - który sobie fruwa jak chce.
lassar@tlen.pl
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 22 lip 2011, o 16:12
Model Lexusa: RX400h - był. Ale się zbył.
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [IS200] Jakie wycieraczki?

Post autor: lassar@tlen.pl »

Ja we wszystkich samochodzach mam Championy. Teraz plaskie , kiedys zwykle. Zywotnosc wyzsza od Bosha czy Valeo, jakosc taka sama.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [IS200] Jakie wycieraczki?

Post autor: janasek »

maniek_ls400 pisze:A ja kupuję gumy wycieraczek w ASO - komplet do LS400 koszuje 60pln - to tyle samo co przeróżne podróby, które NIGDY nie dawały zadowalającego efektu a popróbowałem trochę różnych firm (od tych po 10zł do tych po 120zł) przez moje > 500kkm za kółkiem. Wymiana gumy trwa 5 minut/wycieraczkę.
Za 60 zł to prawdopodobnie też jest podróba tyle że oferowana w ASO. :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [IS200] Jakie wycieraczki?

Post autor: maniek_ls400 »

Zmartwie Cie pesymisto :) ma logo toyota czy denso nie pamietam..Po za tym dopasowanie oraz to jak czysci szybe i nigdy nie skacze przy duzych predkosciach mowi samo za siebie.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości