Części używane od handlarzy a części z ASO

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Części używane od handlarzy a części z ASO

Post autor: maniek_ls400 »

Postanowiłem zacząć ten wątek ponieważ doprowadzając LS430 do 'normalnego' stanu osłabłem już kilkanaście razy chcąc kupić pierdoły 'z anglika'. Okazało się w 95%, że części w ASO są tańsze !, po drugie nowe, nigdy nie porysowane, po trzecie z fakturą i dostępne prawie pod nosem.
Przykłady:
- slizg lewy do zderzaka tyl (dol) - ASO 120zł - handlarz1 - 200 zł, handlarz2 - 150zł
- mocowanie zderzaka prawy tyl - ASO 110zł - handlarz1 - 200 zł, handlarz2 - 150zł
- odboje maski (małe gumeczki) - ASO 10zł - handlarz1 - 20zł, handlarz2 - sprzedaje w komplecie z maską za 1000zł :-))
- plastik trzymający pudelko z kluczami w bagażniku - ASO 130zł - handlarz2 - 200zł
- uchwyt do klapy osłaniającej koło zapasowe - ASO - 60zł , handlarz1 - 150, drugi - 300 (cała klapa)


Części mechaniczne wygrywają jednak u handlarzy:
- katalizator - ASO 3800, handlarz1 - 350zł
- piasta przednia - ASO 1300, handlarz1 - 500zł (i tak lepiej wziąć z ASO, bo niewiadomo ile pożyje)
- czujnik spalania stukowego - ASO - 900zł, handlarz1 - 200, handlarz2 - 150

Warto więc przed zakupami 'używek' w suuuuper atrakcyjnym stanie zadzwonić do serwisu i dowiedzieć się ile kosztują oryginały.
BTW. ASO Chodzeń wysyła każdą z zamówionych części kurierem za dopłatą 30PLN (to info dla klubowiczów bez ASO w sensownym zasięgu).

Tyle ..
:LEXUS:
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Części używane od handlarzy a części z ASO

Post autor: Ralfx »

Mariusz ja już o tym pisałem że mamy zniżki u Chodzenia w ASO na Puławskiej i moga wysyłać paczki dlatego jak najbardziej warto czasem tam zadzwonić bo niekóre rzeczy są w ludzkich pieniądzach :) Jest o tym w dziale ze zniżkami :)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości