Opony letnie: Michelin vs. Goodyear

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
masterofnothing
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2017, o 13:25
Model Lexusa: IS 1
Skąd:: Berlin/Kraków
Kontakt:

Re: Opony letnie: Michelin vs. Goodyear

Post autor: masterofnothing »

buduje się i mam trochę inne wydatki ale też nie chciałem używek brać więc pasło na te kormorany
Niby polskie, 10 lat gwarancji itd. Ale najpierw zaczynałem od najwyższej półki i co mam za wnioski dla obecnie szukających.

Przeglądając oferty sklepów najlepsze wg mnie są:
- michelin pilot sport 4
- goodyear f1 3
i opona której nikt nie wpsomniał bo świeżo co pojjawiła się na rynku czyli yokohama v701
lexgs
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 13 paź 2016, o 22:38
Model Lexusa: GS430 mk3
Skąd:: WAW
Kontakt:

Re: Opony letnie: Michelin vs. Goodyear

Post autor: lexgs »

Obecnie GY F1 3 - bardzo dobre, mega ciche, mialem dunlopy sport max rt czy jakos tak, tez super, tez ciche, w innym aucie mialem kiedys sportowe michelliny i potwierdzam, pod wzgledem precyzji prowadzenia byly najlepsze, ale mniej komfortowe, twardsze, wiec co kto lubi...
Awatar użytkownika
Kristof
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 1 cze 2017, o 07:15
Model Lexusa: GS 350AWD
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Opony letnie: Michelin vs. Goodyear

Post autor: Kristof »

Panowie a co polecicie do GS350 Mk iv? Szukałem Michelin pilot sport 4 ale nigdzie ich nie ma i nikt nie jest w stanie sprowadzić. Czy super sporty też będą ok czy może jakieś inne? 235/45r18 z ceną chciałbym się zamknąć w 3k za komplet ale niekoniecznie będzie to wyznacznik.

Kupiłem go na Bridgestone blizzak bez letnich i nie wiem co wybrać a pasuje już zmienić :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości