Zimowki pod IS-Fa

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
Firlej1
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 17:14
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: Zimowki pod IS-Fa

Post autor: Firlej1 »

Na zimę 2016/2017 założyłem do mk2 Goodyear G1 Performance. Opony rewelacyjne. Polecam.
masterofnothing
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2017, o 13:25
Model Lexusa: IS 1
Skąd:: Berlin/Kraków
Kontakt:

Re: Zimowki pod IS-Fa

Post autor: masterofnothing »

Firlej1 pisze:Na zimę 2016/2017 założyłem do mk2 Goodyear G1 Performance. Opony rewelacyjne. Polecam.
O tych oponach mówimy? http://abmoto.pl/goodyear-ultragrip-per ... 94v-p72960
Firlej1
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 17:14
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: Zimowki pod IS-Fa

Post autor: Firlej1 »

tak
zack
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2016, o 07:38
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa

Re: Zimowki pod IS-Fa

Post autor: zack »

Z tego co się czyta i rozmawia z ludźmi to wielu zastanawia się poważnie nad oponami wielosezonowymi. Zwłaszcza Ci którzy głównie jeżdżą po mieście które jest zwykle dosyć dobrze odśnieżone, posypane solą. Problemem może więc być głównie błoto pośniegowe, ale z nim teoretycznie opony wielosezonowe powinny sobie poradzić. Jakie opony wielosezonowe są na topie? Ot chociażby Michelin CrossClimate które de facto są oponami letnimi, ale z homologacją zimową. Osobiście jestem sceptyczny, bo mimo wszystko całoroczne (szczególnie w okresie zimowym), mogą nie podołać. Tutaj zostało to dobrze opisane: https://nocar.pl/blog/czy-warto-kupic-opony-caloroczne/
Ostatnio zmieniony 16 lis 2017, o 07:48 przez zack, łącznie zmieniany 1 raz.
MarcinGD
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 9 paź 2017, o 03:35
Model Lexusa: Rx450h
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Zimowki pod IS-Fa

Post autor: MarcinGD »

Obejrzyj sobie na YouTube jest jeden filmik z tymi oponami, gościu jeździ golfem. Opony dają radę jak są nowe. Cholera wie jak długo będą tak jeździć. Ja też myślę o takich do rx'a.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości