Check VSC

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
tamate_r
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, o 00:29
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Zawiercie
Kontakt:

Check VSC

Post autor: tamate_r »

Wyskoczył błąd, oczywiście cała choinka lampek przy zegarach.. generalnie jeździł tak samo, nie zauważyłem zadnej zmiany. Pojechałem do serwisu Lexusa, skasowali mi ten błąd mówiąc, ze chodziło o kiepskie paliwo. Po jakimś czasie znowu ten sam błąd, choć od tamtej pory lalem tylko 98 na innej stacji. Znajomy podpial mi go pod komputer i znowu "uboga mieszanka paliwowa". Skasował. Pojezdzilem kilka dni i jeb znowu. Czy ktoś mi powie co to noże być??? Sonda?
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Check VSC

Post autor: klinikalpg.pl »

Nieszczelność dolotu ???
Przepływomierz zmęczony?
Sporo możliwości.
tamate_r
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, o 00:29
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Zawiercie
Kontakt:

Re: Check VSC

Post autor: tamate_r »

Mam wymieniać wszystko po kolei? Trochę słabo. Da się to wgl jakoś sprawdzic?? Komputer tak jak mowie, wyświetla tylko jeden komunikat: uboga mieszanka paliwowa. Może filtr paliwa? Nie wiem, nie znam się. Mechanicy rozkładają rece.
XYZ
Lex user
Posty: 199
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Opolskie
Kontakt:

Re: Check VSC

Post autor: XYZ »

Nikt ci nie każe wymieniać tylko sprawdzić czy wszystko dobrze funkcjonuje zaczynając od dolotu dalej układ paliwowy i zapłonowy. Można też się przejechać z testerem i zapisać logi z live data.
tamate_r
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, o 00:29
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Zawiercie
Kontakt:

Re: Check VSC

Post autor: tamate_r »

Jutro znowu jadę do serwisu. Mam nadzieje, ze coś znajda. Na pewno przekaże im Twoje wskazówki. Dzięki wielkie!
tamate_r
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, o 00:29
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Zawiercie
Kontakt:

Re: Check VSC

Post autor: tamate_r »

W serwisie przeczyscili przepływomierz. Myślałem, ze pomoze. Dziś znowu check VSC. Zaczyna mnie to coraz bardziej irytować..
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Check VSC

Post autor: Miłosz »

Pisza Tobie jak wol zrob live data i na tej podstawie okresl co kuleje, no chyba ze wolisz dalej wrozyc ze szklanej kuli.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
tamate_r
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, o 00:29
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Zawiercie
Kontakt:

Re: Check VSC

Post autor: tamate_r »

Tak zrobię. Dzisiaj tez zauważyłem bo opadało trochę śniegu, ze nie mam kontroli trakcji. Abs działa, ale normanie można mielić kołami, rzuca tyłem strasznie. Czyżby to było to? Dodam tylko, ze jak błąd się nie wyświetla to trakcja działa dobrze.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Check VSC

Post autor: Miłosz »

Lexus generując jakis błąd odcina systemy zebyś szybciutko leciał z kasą w zębach do serwisu do naprawy. Dobrze że nie połączyli tego np jak się przepali żarówka albo wycieraczka będzie mazać bo już w ogóle byłby kabaret.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
tamate_r
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, o 00:29
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Zawiercie
Kontakt:

Re: Check VSC

Post autor: tamate_r »

Serio?? Ja nie klniemy na forum.. :) co za parówy.. akurat teraz kontrola trakcji by się jednak przydała..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości