lexus is200 fabryczny alarm problem

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: lexus is200 fabryczny alarm problem

Post autor: turkus »

forest pisze:nikt tu nigdy nie miał problemu z alarmem w IS Mk1 bo prawdopodobnie nigdy nie było fabrycznego alarmu :scratch:
Jasne, że był :) wyje klaksonem, wyjątkowo wkurzający. W autach, w których jest, są naklejki na szybach nad naklejką z double locking system.
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

lexus is200 fabryczny alarm problem

Post autor: Jarek.K »

Podlanczajac sie do wątku mam pytanie.Czy zamykając auto z pilota macie takie piknięcie i mrugnięcie kierunkami?mam więc pytanie jak zlikwidować to piknięcie?u kolegi w is 200 jest tylko mrugnięcie kierunkami bez piknięcia.alarm fabryczny.
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: lexus is200 fabryczny alarm problem

Post autor: turkus »

A z którego roku jest Twoje auto i auto kolegi? Bo może to znowu kwestia polift/przedlift (są różnice w uruchamianiu double locking na przykład). U mnie w polifcie nie piszczy, ale to rzeczywiście powinno się dać ustawić. Przydałaby się jakaś porządna instrukcja serwisowa, tylko skąd to zdobyć?
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: lexus is200 fabryczny alarm problem

Post autor: adamsky73 »

Teoretycznie takie rzeczy programuje tylko serwis, ale musisz poszukać na zagranicznych forach zestawu "ukrytych poleceń" które można wykonywać dla auta i programować zachowanie różnych systemów. Myślę, że zachowanie alarmu też się w tym załapie.
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

lexus is200 fabryczny alarm problem

Post autor: Jarek.K »

Moje auto jest z 28 grudnia 1999.auto kolegi tez jest z 1999.jedyna różnica to jest to że nie pika i jeszcze po zamknięciu drzwi kierowcy blokuje mu wszystkie zamki.wiec jak pasażer chce wsiąść musi odblokować od środka zamek.A jak jest u was z pikaniem przy zamykaniu?
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: lexus is200 fabryczny alarm problem

Post autor: adamsky73 »

Sprawdź, czy na maskownicy pod kierownicą, nad pedałem gazu nie masz potencjometru. Podobno tam da się regulować głośność pikania i wyłączyć całkowicie dźwięk
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
damian_mce
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2014, o 18:17
Model Lexusa: is200 se
Skąd:: coventry
Kontakt:

Re: lexus is200 fabryczny alarm problem

Post autor: damian_mce »

czesc.mam od okolo miesiaca is200... i tez mialem problem z samoistnie wlanczajacym sie alarmem...alarm wlanczal sie tylko pod praca(co mnie bardzo dziwilo) zalanczal sie na 5 ,10, 20sek czasami minute po czym sam sie wylanczal...i tak kilka razy dziennie....powod:telefon komorkowy zostawiany w samochodzie;p
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

lexus is200 fabryczny alarm problem

Post autor: Jarek.K »

Niestety nie ma pokrętła żeby to ściszyc lub wyłączyć.Macie może jakieś inne pomysły?
Awatar użytkownika
ronnie441
Lex user
Posty: 58
Rejestracja: 1 lip 2016, o 15:49
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Holandia
Lokalizacja: Holandia/Lubelskie
Kontakt:

Re: lexus is200 fabryczny alarm problem

Post autor: ronnie441 »

tez mam problem z alarmem i nigdzie nie moge znalezc tego czujnika jak na zdjeciu z poprzedniego postu. W aucie bez szyberdachu gdzie on moze sie znajdowac??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości