LEXUS IS 250 CHECK VSC + kontrolka trakcji + wykrzyknik

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
mientus91
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 22:13
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Norwegia
Kontakt:

Re: LEXUS IS 250 CHECK VSC + kontrolka trakcji + wykrzyknik

Post autor: mientus91 »

Witam.
Ten sam problem (zestaw kontrolek)
Może to mieć jakiś związek z tym że mapy mi się nie odpalają? to znaczy czasami się odpalą gdy kontrolki zgasną bo w ogóle kontroli się zaświecają i gasną jak im się chce. np świecą dwa dni a przez następne dwa dni nie świecą.
Sam już nie wiem o co chodzi. Irytuje mnie to.
Prestige
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 12 lip 2019, o 20:11
Model Lexusa: IS 250 2007r
Skąd:: LIpsko
Lokalizacja: Lipsko
Kontakt:

Re: LEXUS IS 250 CHECK VSC + kontrolka trakcji + wykrzyknik

Post autor: Prestige »

Witam Panowie u mnie dzisiaj to samo ten sam zestaw , Lexus is250 2007r , na początku pedał hamulca był bardzo twardy i kolega wczoraj po jeździe zaciągnął mi hamulec postojowy bo też ma automat i mówił żebym go używał a dzisiaj siadam , puszczam ręczny ,ruszyłem kawałek i hamulec chodzi już super , jest miękki tak jak powinien być ale z kolei wyskoczył ten zestaw sam zestaw kontrolek ,spróbuję odpiąć klemę i zobaczymy.Też wcześniej jak go odpaliłem i obroty były lekko ponad 1tyś obrotów jak jakby łapał gdzieś lewe powietrze , może coś tam sparciało.Jutro podepnę go pod komputer ale wydaje mi się że skoro wyskoczył błąd to coś musi być uszkodzone.
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LEXUS IS 250 CHECK VSC + kontrolka trakcji + wykrzyknik

Post autor: Fifkers »

A wiesz co to OBDII?
IS250 2009 ->GS450H 2013
Prestige
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 12 lip 2019, o 20:11
Model Lexusa: IS 250 2007r
Skąd:: LIpsko
Lokalizacja: Lipsko
Kontakt:

Re: LEXUS IS 250 CHECK VSC + kontrolka trakcji + wykrzyknik

Post autor: Prestige »

Wiem :-) Najpierw zrobię reset komputera odpinając klemę , jak nie pomoże to wtedy do komputer się podepnie.Jak będę wiedział co i jak na pewno napiszę co pomogło żeby ktoś z podobnym problemem mógł od razu naprawić usterkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości