IS200 problem z podświetlaniem panelu klimatyzacji..

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

IS200 problem z podświetlaniem panelu klimatyzacji..

Post autor: Damian87 »

chciałem dziś wymienić żarówkę od podświetlania nawiewu, niechcący zrobiłem zwarcie na taśmie w środku :blush: , całe szczęście że nawiew działa ale nic się nie świeci, tylko zegar się podświetla ale jak zapalam postojówki to i tutaj podświetlanie gaśnie.
Wnioskuje że to może być bezpiecznik tylko wyciągać wszystkie to katorga bo dostęp bardzo kiepski ...
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2012, o 12:51 przez Damian87, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Re: bezpiecznik podświetlania pokręteł nawiewu

Post autor: Damian87 »

to jednak nie bezpiecznik ( ale może kiedyś przyda się gdzie jest takowy.. ) rozebrałem ten panel i okazało się żę na tej pierwszej płytce drukowanej ( do której podłączamy kabelki ) ścieżka jest przypalona :crazy: ...
Obrazek

myślę teraz kupić drugi panel na allegro, tylko europejski ( awaryjki po prawej stronie) kosztuje 200 pln :szok: wersja ze światłami awaryjnymi po lewej stronie to koszt 50-70zł. i tutaj pojawia się pytanie czy ta płytka z wersji angielskiej będzie kompatybilna z resztą z wersji europejskiej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości