[is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: [is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Post autor: endrju1 »

Bo przelotka umożliwiająca podłączenie nie oem radia do oem wzmacniacza kosztuje sporo.
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Post autor: grucha2666 »

mam wzmacniacz i powoli przymierzam sie do wymiany radia na 2din. jest sens podłączać radio do wzmacniacza czy to w ogóle nie ma sensu i jakość dźwięku nie będzie się różnić. może ktoś mi linknąć czym podłączyć do wzmacniacza a czym mam ominąć? (mam poliftowe radio premium)
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: [is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Post autor: endrju1 »

U siebie mam starego soniaka 1din i po ominięciu wzmacniacza nie zauważyłem zmiany w jakości odtwarzania.
Awatar użytkownika
drzevoo
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2016, o 14:38
Model Lexusa: IS300 SportCross
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Post autor: drzevoo »

grucha2666 pisze:mam wzmacniacz i powoli przymierzam sie do wymiany radia na 2din. jest sens podłączać radio do wzmacniacza czy to w ogóle nie ma sensu i jakość dźwięku nie będzie się różnić. może ktoś mi linknąć czym podłączyć do wzmacniacza a czym mam ominąć? (mam poliftowe radio premium)
Mam podobny dylemat.
Co do przelotki wykorzystującej wzmacniacz to ja znalazłem coś takiego:
https://www.amazon.com/Metra-TYTO-01-Am ... 3RCCC?th=1
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Post autor: grucha2666 »

ja ogólnie mam coś dziwnego z tym radiem bo mam kable od mini jacka (na pewno nie zmieniarka yatour + kabel micro usb (nie ten co ładujemy telefony tylko taki jak 10 lat temu dawali do aparatów cyfrowych) i nie mogę dojść po co te kable (a wychodzą mi ze schowka... plus jak przekręcam kluczk to mam przepięcie na głośnikach. mechanik który to sprawdzał mówił że to normalne jak jest wzmacniacz... plus jak odpalam auto i załącza się radio to najpierw tylne głośniki grają a po 0,5 sekundy przednie się dołączają... straszny kisiel tam jest
Awatar użytkownika
drzevoo
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2016, o 14:38
Model Lexusa: IS300 SportCross
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Post autor: drzevoo »

grucha2666 pisze:ja ogólnie mam coś dziwnego z tym radiem bo mam kable od mini jacka (na pewno nie zmieniarka yatour + kabel micro usb (nie ten co ładujemy telefony tylko taki jak 10 lat temu dawali do aparatów cyfrowych) i nie mogę dojść po co te kable (a wychodzą mi ze schowka... plus jak przekręcam kluczk to mam przepięcie na głośnikach. mechanik który to sprawdzał mówił że to normalne jak jest wzmacniacz... plus jak odpalam auto i załącza się radio to najpierw tylne głośniki grają a po 0,5 sekundy przednie się dołączają... straszny kisiel tam jest
Może ktoś próbował wyprowadzić AUX + zasilanie do jakiejś mp3-ki czy coś takiego ?
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Post autor: grucha2666 »

najpewniej do GPSu jakiegoś bo znalazłem uchwyt. ale jak to działa to nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
drzevoo
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2016, o 14:38
Model Lexusa: IS300 SportCross
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Post autor: drzevoo »

Może na kasecie ? Widziałem gdzieś takiego moda.
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Post autor: grucha2666 »

nie wiem. ale te "strzelające" głosniki po przekręceniu kluczyka mnie trochę niepokoją.
Awatar użytkownika
drzevoo
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2016, o 14:38
Model Lexusa: IS300 SportCross
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [is200]WYMIANA RADIA/ kostka, kabel.

Post autor: drzevoo »

Ja u siebie nie zauważyłem żadnego strzelania :| Jakbym miał strzelać, to obstawiał bym tego "moda", ale bez zdjęć to wróżenie z fusów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości