IS200 Radio trojmiasto

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Mati3
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 7 sie 2012, o 11:47
Model Lexusa: is200
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

IS200 Radio trojmiasto

Post autor: Mati3 »

Witam , mam następujący problem w moim is200, zapewne wszystkim dobrze znana usterka radia a dokładnie CD. Wyskakuje mi podczas wkładania płyty błąd error 1 .Ma ktoś pomysł jak mozna temu zaradzić ? lub zna ktos z trojmiasta dobry warsztat który by sobie z tym poradził ?

PS. jak zły dział to z góry przepraszam jestem "świeżakiem" na forum :D
Awatar użytkownika
Alwaro
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 7 sie 2012, o 23:12
Model Lexusa: is300
Skąd:: Londyn
Kontakt:

Re: IS200 Radio trojmiasto

Post autor: Alwaro »

miałem kilka lex-ów i pierwsze co robię po zakupie to wywalam fabryczne radio, ładnie gra ale bardzo awaryjne , lex ma oddzielne wzmacniacze i czasami nie chcą działać z innym radiem więc ciągnę nowe okablowanie i dopinam bezpośrednio do do głośników pomijając całkowicie fabryczną elektrykę , zawsze można wrócić przed sprzedażą do tego co było
pzdr
rzeczy niemożliwe od ręki , cuda w terminie do trzech dni i naprawy po "fachowcach"
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: IS200 Radio trojmiasto

Post autor: Travis »

Alwaro pisze:miałem kilka lex-ów i pierwsze co robię po zakupie to wywalam fabryczne radio, ładnie gra ale bardzo awaryjne , lex ma oddzielne wzmacniacze i czasami nie chcą działać z innym radiem więc ciągnę nowe okablowanie i dopinam bezpośrednio do do głośników pomijając całkowicie fabryczną elektrykę , zawsze można wrócić przed sprzedażą do tego co było
pzdr
są i radia z wbudowanym wzmacniaczem w radio. Ja tak mam. Gra to fajnie jak na serie ale koszt naprawy jest nieopłacalny :/ jest jeszcze możliwość dokupienia zmieniarki usb ale to też tani zakup nie jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości