[IS200] Jaki akumulator?

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
thrix
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 23 sty 2019, o 01:06
Model Lexusa: IS NX
Skąd:: Global
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki akumulator?

Post autor: thrix »

Mój fabryczny przez 8 lat działał i nigdy nie było problemów. Zmieniłem tylko dlatego, że bałem się, że pierdyknie bez symptomów. Kupiłem Bosha, chociaż było bardzo mało wyboru w sumie.
NikTaki
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 5 lis 2015, o 15:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pomorze
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki akumulator?

Post autor: NikTaki »

Oprócz Boscha pasuje jeszcze Warta. Bosch wytrzymał u mnie dwa lata i dwa miesiące.
Awatar użytkownika
mario90
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2020, o 20:42
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki akumulator?

Post autor: mario90 »

Ja właśnie zakupiłem i założyłem aku Varta D48 12V 60Ah 540A (560 411 054 313 2) Odpala, jeździ, mieści się :D zapłaciłem w sklepie stacjonarnym 290zł, oczywiście z oddaniem starego, który włożył ktoś mało myślący bo to było jakieś badziewie 44Ah... Ale w sumie odpalał, po 2h sluchania muzyki na zgaszonym już mu było ciężko ^^
Lexus IS 200 1G-FE I6
brz
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 17 paź 2021, o 18:20
Model Lexusa: IS200 (1gen)
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki akumulator?

Post autor: brz »

Odkopię trochę wątek, bo sezon się zbliża, więc pewnie i tak temat będzie wałkowany. Dziś wymieniałem aku, bo ok. pięcioletni Energizer już drugi raz mnie oszukał, za co dostał czerwoną kartkę. ;) W przypadku akumulatorów nie bawię się w polowania internetowe i jeżdżenie po całym mieście, zawsze uderzam w to samo miejsce i po kilkunastu minutach odjeżdżam z nowym gratem pod maską. Polecono mi tę Yuasę, a widzę, że w wątku pojawiają się pytania typu „czy Yuasa się mieści”.

Donoszę, iż model ze zdjęcia pasuje idealnie na wysokość, a w plastikową podstawę wchodzi gładko niczym tata w mamę. :ok:

Obrazek
Awatar użytkownika
lexflex
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2017, o 12:13
Model Lexusa: IS2000
Skąd:: śląsk
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki akumulator?

Post autor: lexflex »

Jak dziś oceniacie firmy oferujące najtańsze akumulatory w sieci albo regenerację obecnie wykorzystywanych. W przeszłości to było dla mnie źródło dobrych informacji. Dziś wiele się zmieniło. Pytam więc bardziej obeznanych w temacie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 13 gości