Jakie żarówki lub żarniki (POMOC I OPINIE)

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: Jakie żarówki lub żarniki (POMOC I OPINIE)

Post autor: tomek808 »

is300 sc 2001 przedwczoraj kupiłem po roku szukania i jak wracałem do domu to było ciemno w okolicach automatu zaaplniczka też nie świeciła przyciski koło lewarka też no ii biegi powinny być podswietlone .będę i tak rozbierał deskę do malowania to zobaczę przy okazji gdzie tam żarówki ale chciałem zapytać bo i tak ubogo tam wszystko świeci w tym autku szczególnie od szyb i lusterek
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: Jakie żarówki lub żarniki (POMOC I OPINIE)

Post autor: tomek808 »

panowie jeszcze jedno pytanie ,czy przed odpaleniem ma zapalic się lampka check i zgasnąć ? bo mi się nie zapala ,dodam że silnik działa jak należy nic niepokojącego żadnych wibracji
Awatar użytkownika
margolll
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 15 maja 2015, o 17:28
Model Lexusa: IS300 Sport
Skąd:: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Jakie żarówki lub żarniki (POMOC I OPINIE)

Post autor: margolll »

tomek808 pisze:panowie jeszcze jedno pytanie ,czy przed odpaleniem ma zapalic się lampka check i zgasnąć ? bo mi się nie zapala ,dodam że silnik działa jak należy nic niepokojącego żadnych wibracji
Po przekręceniu kluczyka ma się świecić, a po odpaleniu silnika zaraz zgasnąć
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: Jakie żarówki lub żarniki (POMOC I OPINIE)

Post autor: tomek808 »

muszę rozebrać i zobaczyć czy zarówka spalona czy ktoś wykręcił ją .dzieki za odp
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: Jakie żarówki lub żarniki (POMOC I OPINIE)

Post autor: tomek808 »

dziwna sprawa rozebrałem zegary a check był zaklejony taśmą wyglądało to że nikt tam łap nie pchał i na fabryczne zaklejenie ale nie wytrzymałem i dałem żarówkę z cruise i po odpaleniu check gaśnie więc zarówkę zostawię
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: Jakie żarówki lub żarniki (POMOC I OPINIE)

Post autor: tomek808 »

teraz mam inny problem .wstawiłem zarówkę do check i było ok a po jakimś czasie zapaliła się trc off no i nie gaśnie .samochodem nie jezdziłem nie wiem czy zgasnie po przejechaniu ale wczesniej przed odpaleniem ta lampka zgasła .rozbierałem trochę środkowy tunel bo bede malował deskę ale raczej to nie spowodowało błędu .wyjmowałem kilka razy zegary bez rozłaczania aku
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Jakie żarówki lub żarniki (POMOC I OPINIE)

Post autor: jordi007 »

Panowie pomocy!!!!!!
Wyciagnałem fogi przednie chciałem wyczyscic je i zarowke wymienic i nie moge zarowek wyciagnac ukreciłem tylko zarowki a reszta nie drgnie dodam ze wszystko wyczyszczone z całego syfu
jezyk_05
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 3 paź 2014, o 18:50
Model Lexusa: LS 430 / gs 430 mk3
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Kontakt:

Re: Jakie żarówki lub żarniki (POMOC I OPINIE)

Post autor: jezyk_05 »

Cześć mam pytanie o żarówkę stopu, jaka kupić i jak ja wymienić ? Trzeba rozebrać cały tył żeby się tam dostać ? Mowa tu o is200 2002r
raffi80
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Jakie żarówki lub żarniki (POMOC I OPINIE)

Post autor: raffi80 »

Chcę kupić te żarówki postojowe: http://allegro.pl/zarowki-osram-w5w-coo ... 66099.html Markowe i "żarówki do reflektorów przednich z najbardziej niebieskim światłem halogenowym dozwolonym przez przepisy". Ktoś ma takie?

Muszę jeszcze wymienić oświetlenie tablicy rejestracyjnej. W instrukcji obsługi jest napisane "Żarówki z cokołem klinowym". Jaki to jest konkretnie rodzaj żarówki i czy jest tam jedna żarówka czy dwie?
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Przydalo by sie wiedziec jakie auto? W nocy jak spojrzysz to bedziesz widzial ile trzeba ale mysle ze to 2 zarowki 501 i proponuje philips.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości