Problem z bezdotykowym otwieraniem drzwi Lexus is220d

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Lex321
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2019, o 18:22
Model Lexusa: Is 220d
Skąd:: Inowrocław
Kontakt:

Problem z bezdotykowym otwieraniem drzwi Lexus is220d

Post autor: Lex321 »

Witam. Mam problem. Siedząc w samochodzie na 5 sek został przyciśnięty przycisk otwierania na pilocie, potem to samo zostało zrobione z przyciskiem zamykania. Nagle po tym drzwi od kierowcy przestały reagować na bezdotykowe otwieranie a odpalanie auta musi być poprzedzone przyłożeniem kluczyka do przycisku start/ stop. Czy ktoś miał podobną sytuację? Co zrobić by znowu odpalał się normalnie bez przykładania kluczyka i żeby drzwi kierowcy ponownie bezdotykowo się otwierały. Zaznaczam że z kluczyka się otwierają.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Problem z bezdotykowym otwieraniem drzwi Lexus is220d

Post autor: Nemo 77 »

Bateria w pilocie jest OK?.Może to przypadek,ale warto sprawdzić.Spróbuj odpiąć klemę,może się zresetuje.W instrukcji nie masz nic opisane?
Lex321
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2019, o 18:22
Model Lexusa: Is 220d
Skąd:: Inowrocław
Kontakt:

Re: Problem z bezdotykowym otwieraniem drzwi Lexus is220d

Post autor: Lex321 »

Bateria wymieniona, akumulator też był rozłączany i nic
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Problem z bezdotykowym otwieraniem drzwi Lexus is220d

Post autor: zender »

Lex321 pisze:Witam. Mam problem. Siedząc w samochodzie na 5 sek został przyciśnięty przycisk otwierania na pilocie, potem to samo zostało zrobione z przyciskiem zamykania. Nagle po tym drzwi od kierowcy przestały reagować na bezdotykowe otwieranie a odpalanie auta musi być poprzedzone przyłożeniem kluczyka do przycisku start/ stop. Czy ktoś miał podobną sytuację? Co zrobić by znowu odpalał się normalnie bez przykładania kluczyka i żeby drzwi kierowcy ponownie bezdotykowo się otwierały. Zaznaczam że z kluczyka się otwierają.

Brzmi dla mnie jak by kluczyk był zresetowany w systemie. Tak operowałem kluczykiem jak bateria kompletnie padła. U mnie service na nowo zestroił klucz jako ze auto i tak było na przegladzie (gratis niby :laugh1: )
Lex321
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2019, o 18:22
Model Lexusa: Is 220d
Skąd:: Inowrocław
Kontakt:

Re: Problem z bezdotykowym otwieraniem drzwi Lexus is220d

Post autor: Lex321 »

Byłam w serwisie Toyoty ale niestety tego nie ogarnęli, nie wiem co robić. Help.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości