Fotka radia

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
PawelJ55
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 21 lis 2018, o 15:15
Model Lexusa: GS
Skąd:: Łabice
Kontakt:

Re: Fotka radia

Post autor: PawelJ55 »

super, dzięki bardzo ;)
xsnpx
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2017, o 01:04
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: Fotka radia

Post autor: xsnpx »

PawelJ55 pisze:chodzi o to, że wyjąłem radio z samochodu i zawiozłem do elektronika który ma mi wymienić podświetlenie na inny kolor i jak twierdził bez problemu podłączy radio u siebie jakoś na krótko i sprawdzi które żarówki trzeba wymienić, ale niestety jednak nie podłączył i musiałbym radio zabrać, podjechać do auta podłączyć i strzelić fotkę, a nie mam takiej możliwości, ponieważ auto jest 100km ode mnie na wygłuszeniu wnętrza i dlatego zwracam się z prośbą do Was czy mógłby mi ktoś zrobić zdjęcie całego radia - nawigacja + radio w których dokładnie miejscach świecą się żarówki, aby elektronik wymienił mi wszystkie za jednym zamachem ;)
proszę tylko o fotkę :) najlepiej ze zgaszonym ekranem, żeby podświetlały się same guziki
Wyciszasz dodatkowo Lexusa? jaka cena i gdzie to robisz? i jaki zakres prac??

:omg:
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Fotka radia

Post autor: Nemo 77 »

Na jaki kolor podświetlenia zmieniasz? :scratch:
PawelJ55
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 21 lis 2018, o 15:15
Model Lexusa: GS
Skąd:: Łabice
Kontakt:

Re: Fotka radia

Post autor: PawelJ55 »

xsnpx pisze:
PawelJ55 pisze:chodzi o to, że wyjąłem radio z samochodu i zawiozłem do elektronika który ma mi wymienić podświetlenie na inny kolor i jak twierdził bez problemu podłączy radio u siebie jakoś na krótko i sprawdzi które żarówki trzeba wymienić, ale niestety jednak nie podłączył i musiałbym radio zabrać, podjechać do auta podłączyć i strzelić fotkę, a nie mam takiej możliwości, ponieważ auto jest 100km ode mnie na wygłuszeniu wnętrza i dlatego zwracam się z prośbą do Was czy mógłby mi ktoś zrobić zdjęcie całego radia - nawigacja + radio w których dokładnie miejscach świecą się żarówki, aby elektronik wymienił mi wszystkie za jednym zamachem ;)
proszę tylko o fotkę :) najlepiej ze zgaszonym ekranem, żeby podświetlały się same guziki
Wyciszasz dodatkowo Lexusa? jaka cena i gdzie to robisz? i jaki zakres prac??

:omg:
tak, 6500zł - z auta zostało wymontowane wszystko oprócz deski rozdzielczej - fotele, podłoga, tunel, podsufitówka, wszystkie boczki z drzwi, cały bagażnik, do tego dodatkowo nadkola i maska - samochód wygląda jak "goły szkielet" :)
Nemo 77 pisze:Na jaki kolor podświetlenia zmieniasz? :scratch:
biały - taki jak auto ;)
pierwsze guziki (główne) zmienione - wygląda super ;)
do tego zmieniłem podświetlenie kilku detali, np. zmieniłem kolor zielony dla chłodzenia foteli na niebieski, podgrzewanie jest czerwone, a chłodzenie zielone, głupio to dla mnie wyglądało ;)

do tego kompleksowa renowacja całej tapicerki - dokładnie czyszczenie + farbowanie foteli przód bo jak dla mnie były już troszkę za bardzo zniszczone.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Fotka radia

Post autor: Nemo 77 »

Jak już ogarniesz to wrzuć fotkę ze środka ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości