Hałas za zegarami (RX 400h)

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Hałas za zegarami (RX 400h)

Post autor: Gregor0388 »

Jak w tytule,występuje u mnie dziwny hałas za zegarami jest to dźwięk coś w stylu starej kopiarki :) jakby coś się cały czas przestawialo, chrabesci, żęzi. Nie wiem czy to ma tak byc ale raczej nie sądzę i nie wiem czy to nie zabiera mi prądu z baterii. Bateria trakcyjna full stoję na "zapalonym" aucie, po jakiś 5min widzę jak kreski baterii spadają aż do 2czerwonych,a za zegarami kopiarka daje równo także już sam nie wiem co z tym robić miał ktoś podobny przypadek.??
DarekLEX
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 16 maja 2016, o 15:21
Model Lexusa: rx400h vs gs430
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Hałas za zegarami (RX 400h)

Post autor: DarekLEX »

Sprawdź skrzynkę bezpieczników i przekaźnikowy czy sie nie nagrzewa lewa stron obok lewej nogi kierowcy. Znajdują sie tam przekaźniki... Nie chce straszyć ale jak umiera inwewrter to czasami pali ta skrzynkę. Generalnie powąchaj czy nie czuc spalenizna z tych elementów. Ja to przeżyłem ..
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: Hałas za zegarami (RX 400h)

Post autor: Gregor0388 »

Zapachu żadnego nie ma a czy się nie grzeje sprawdzę jeszcze dzisiaj. Ale wisz co zauważyłem że kiedy operuje kierunkiem nawiewow to dźwięk znika jeśli jest na nogi i szybę jeśli na front i nogi hałasuje jeśli na sam front hałasuje czasami. Więc może to klapki sterujące tylko jak się do nich dostać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości