GS MKIII - CHECK VSC

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adrian_o
Lex user
Posty: 77
Rejestracja: 3 sty 2016, o 14:53
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

GS MKIII - CHECK VSC

Post autor: adrian_o »

Taka nieprzyjemna sytuacja na sam początek majówki. Jadę spokojnie po mieście i nagle bęc - kontrolka trakcji, wykrzyknik, coś tam jeszcze i napis CHECK VSC. Nie wyczuwam jakichś zmian podczas jazdy. Niestety mój elektryk ma już urlop i nie mam jak się podpiąć pod komputer, żeby to sprawdzić a z drugiej strony jestem już z nim umówiony po świętach i nie ma sensu teraz jechać i szukać elektryka z komputerem, bo tak czy siak w innej sprawie muszę samochód zostawić. Temat zakładam, bo może ktoś się spotkał z czymś takim i może powiedzieć jaka MOŻE być przyczyna?

zdjęcie:

wuju
Lex user
Posty: 226
Rejestracja: 4 lip 2017, o 09:45
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kozienice
Kontakt:

Re: GS MKIII - CHECK VSC

Post autor: wuju »

po co nowy temat ??
Bardzo dużo już o tym napisano. Przyczyny mogą być różne, bez odczytania błędów to tylko wróżenie.
U mnie zapala się od sondy za katem, co najlepsze nie na wszystkich paliwach. Na orlenie i statoilu nowym mi zapala na shellu nie.
Awatar użytkownika
adrian_o
Lex user
Posty: 77
Rejestracja: 3 sty 2016, o 14:53
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS MKIII - CHECK VSC

Post autor: adrian_o »

No właśnie u mnie też od kata się zaświeciło. Póki co wiem tylko tyle, bo samochód stoi nadal u elektryka niegotowy. Co to może oznaczać/? Kat do wymiany?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości