Streaming muzyki Bluetooth IS250

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Streaming muzyki Bluetooth IS250

Post autor: ArtIS »

Cześć,

Gdyby ktoś szukał działającego z IS250 mk2 rozwiązania do odtwarzania muzyki poprzez Bluetooth i jednoczesne działanie wbudowanego w auto BT telefonu, polecam JABRA STREAMER.

Kupiłem dla siebie i super, auto łączy się automatycznie a muzyczka gra. Jednocześnie mogę prowadzić rozmowy sterując telefonem z kierownicy.

Jeden element to ładowarka do zapalniczki a drugi kabelek 3.5mm, który wrzucamy do wejścia AUX. U mnie wszystko elegancko siedzi w podłokietniku i auto od razu jest technologicznie na bieżąco :)

Pozdrawiam,
Artur
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Streaming muzyki Bluetooth IS250

Post autor: Miłosz »

Miałem coś takiego w e46
viewtopic.php?t=12929&p=114476
Działało bardzo fajnie. Koszt jakies 15-20 zł jak dobrze pamietam.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Streaming muzyki Bluetooth IS250

Post autor: ArtIS »

Można i tak. Tu niby drożej ale na razie lepiej gra niż na poprzednim bezpośrednim połączeniu kablowym (kabel HAMA i przejściówka Apple do iPhone 7) :)
kkkk
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2018, o 22:29
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Streaming muzyki Bluetooth IS250

Post autor: kkkk »

ArtIS pisze:Cześć,

Gdyby ktoś szukał działającego z IS250 mk2 rozwiązania do odtwarzania muzyki poprzez Bluetooth i jednoczesne działanie wbudowanego w auto BT telefonu, polecam JABRA STREAMER.

Kupiłem dla siebie i super, auto łączy się automatycznie a muzyczka gra. Jednocześnie mogę prowadzić rozmowy sterując telefonem z kierownicy.

Jeden element to ładowarka do zapalniczki a drugi kabelek 3.5mm, który wrzucamy do wejścia AUX. U mnie wszystko elegancko siedzi w podłokietniku i auto od razu jest technologicznie na bieżąco :)

Pozdrawiam,
Artur
Zakładam że mówisz o czymś takim: https://www.x-kom.pl/p/224588-zestaw-sl ... eamer.html
Czy to ma wbudowany głośnik do prowadzenia rozmów, jeśli tak to działa jak masz tę końcówkę gdzieś wyprowadzoną?

Pozdrawiam,
Kamil
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Streaming muzyki Bluetooth IS250

Post autor: ArtIS »

Dokładnie to. Głośnika nie ma ale ma końcówkę 3.5mm która wspinasz do gniazda w podłokietniku (o ile to masz).
kkkk
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2018, o 22:29
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Streaming muzyki Bluetooth IS250

Post autor: kkkk »

Moja pomyłka, chodziło mi o mikrofon nie o głośnik. Więc ponawiam pytanie, czy ma głośnik, i czy rozmówcy nie narzekają na dźwięk?
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Streaming muzyki Bluetooth IS250

Post autor: ArtIS »

Tak jak pisałem - nie ma głośnika. Ja przez to nie rozmawiam gdyż mam BT w Lexie i jakość jest bez zastrzeżeń.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości