Lexus IS200 Problem z podświetleniem

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
aktywowany
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2017, o 21:02
Model Lexusa: is200
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Lexus IS200 Problem z podświetleniem

Post autor: aktywowany »

Witam Panie i Panowie ciśnie mnie czas, opiszę sytuację co i jak i bardzo proszę o pomoc :( Robiłem regenerację całej deski rozdzielczej, wyjmowałem cały przód, ściągałem "gumę" ze zniszczonej deski, później nakładałem nową powłokę i po rozłączeniu wszystkich wtyczek poskładałem je na nowo zgodnie ze zdjęciami ale prawdopodobnie coś jest źle złożone, nie świeci się podświetlenie zegarów równolegle z tym nie działa podświetlenie tunela środkowego i ciepły nadmuch. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki jak również lampki i siłowniki od nadmuchu i wszystko jest ok, która wtyczka może być przyczyną takiej sytuacji? :( Pozdrawiam serdecznie.
aktywowany
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2017, o 21:02
Model Lexusa: is200
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Lexus IS200 Problem z podświetleniem

Post autor: aktywowany »

Problem z nadmuchem rozwiązany, nie był on powiązany... została akcja z niedziałającymi lampkami od zegarów i panelu środkowego :/ jakie mogą być tego przyczyny? :/
djbnn
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2012, o 19:48
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kazimierza Wielka
Kontakt:

Re: Lexus IS200 Problem z podświetleniem

Post autor: djbnn »

Sprawdzałeś podłączenie pokrętła ustawień jasności zegarów? Z tego co pamiętam, jeśli jest odlaczone nie działa podświetlenie. Albo może jest po prostu nie ustawiona jasność? :smile:
myler01
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2018, o 13:31
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Lexus IS200 Problem z podświetleniem

Post autor: myler01 »

A co jesli do kostki wchodzacej w to pokretlo nie dochodzi prad?
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus IS200 Problem z podświetleniem

Post autor: Dawid0ss »

aktywowany pisze:Witam Panie i Panowie ciśnie mnie czas, opiszę sytuację co i jak i bardzo proszę o pomoc :( Robiłem regenerację całej deski rozdzielczej, wyjmowałem cały przód, ściągałem "gumę" ze zniszczonej deski, później nakładałem nową powłokę i po rozłączeniu wszystkich wtyczek poskładałem je na nowo zgodnie ze zdjęciami ale prawdopodobnie coś jest źle złożone, nie świeci się podświetlenie zegarów równolegle z tym nie działa podświetlenie tunela środkowego i ciepły nadmuch. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki jak również lampki i siłowniki od nadmuchu i wszystko jest ok, która wtyczka może być przyczyną takiej sytuacji? :( Pozdrawiam serdecznie.
Podziwiam Was Panowie czasami :-) Jak nie działały u mnie żarówki pod panelem klimy, to dałem auto do ASO Wola i za 160 pln z robocizną wymienili komplet pod cała deską. Wszystko działa, wszystko świeci. Czasami naprawdę nie warto grzebać samemu, bo jak widać można sobie zrobić tylko kuku.
Ale spoko, tutaj mówisz o jakiejś regeneracji deski, więc to deko inna sprawa. Aczkolwiek i tak Was podziwiam, że Wam się chce takie działania podejmować w starym aucie.
Pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości