IS 200 Regulacja fotela

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
bikerr
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Bełchatów/Kraków
Kontakt:

IS 200 Regulacja fotela

Post autor: bikerr »

Witam, mam problem z elek. regulacją fotela a mianowicie fotel normalnie działa przód tył natomiast nie działa regulacja góra dół, ani ta która podnosi cały fotel ani ta z przodu, oba silniczki słychać ale nic się nie dzieje, regulacja z przodu nie działała już wcześniej ale ta co podnosi cały fotel działała normalnie, ostatnio przy sprzątaniu zauważyłem, że teraz nie działa ani jedna ani druga :angry: Nie chcę tam grzebać nie wiedząc co może być przyczyną, na moje wygląda to tak jakby skończyła się regulacja bo na co dzień jeżdżę z fotelem na maksa obniżonym i teraz po prostu nie może zaskoczyć. Próbowałem mu "pomóc" tzn ciągnąc fotel w górę naciskałem przycisk od podnoszenia ale nadal fotel się nie podnosi więc nie wiem o co chodzi ponieważ jak już wspomniałem oba silniki słychać. Proszę o pomoc, może ktoś już miał taką sytuację albo przynajmniej wie jak wygląda cały ten mechanizm i co może być przyczyną. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości