LS430, słaba jakość zestawu głośnomówiącego.

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Mastah
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 27 paź 2016, o 18:46
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

LS430, słaba jakość zestawu głośnomówiącego.

Post autor: Mastah »

Witam.
Miał ktoś podobny problem z zakłóceniami/słabą jakością dzwoniącego?
Przeważnie dźwięk jest bardzo zniekształcony w porównaniu do innych aut w których miałem zestaw głośnomówiący, czasami ciężko zrozumieć dzwoniącego nawet przy prędkościach miejskich. Gdzie należy szukać przyczyny? Jedyne co znalazłem to utleniona antena dachowa ale nie wiem czy ona odpowiadałaby za sygnał?
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS430, słaba jakość zestawu głośnomówiącego.

Post autor: owczar »

Nie wiem jak w polifcie, ale u siebie zrobiłem zestaw DIY na nokii i dźwięk wydobywa się z tylnego lewego głośnika.
U Ciebie słychać we wszystkich? Sprawdzałeś inne telefony?

Sprawdź czy jakość będzie lepsza jak telefon leży z tyłu.
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: LS430, słaba jakość zestawu głośnomówiącego.

Post autor: q3_ »

Mam oryginalny zestaw u siebie. Jakość dźwięku jest przyzwoita, za to czasami mam problemy z połączeniem telefonu przez BT. Albo nie chce się podłączyć, albo udaje że się podłączył, rozmowy są sygnalizowane na wyświetlaczu, ale dźwięk idzie prez telefon. Nie szukałem na razie przyczyny, bo nie mam potrzeby korzystania z zestawu zbyt często. Może kiedyś powalczę.

Ciekawostka: w międzyczasie zmieniałem w telefonie system ze dwa razy na nowszy (oryginalnie był Android 6.0, później 7.0, i jeszcze 7.1.2) i odniosłem wrażenie, że na systemach 7 ta funkcja działa sprawnie. Nie dzwoniłem zbyt wiele ale za każdym razem połączenie działało poprawnie. Może mój problem to raczej problem telefonu (systemu) niż tego że coś nie tak jest z BT w samochodzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości