[IS200] Jeden ksenon nie świeci

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
13Homer
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 22 gru 2015, o 14:32
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200] Jeden ksenon nie świeci

Post autor: 13Homer »

Powodem jest wilgoć na pewno, ale sprawdzanie co padło na płycie drukowanej uważam za ponad moje siły.
Ile czasu Ci zajęło wymontowanie przetwornicy? Dawno już bym to zrobił, ale nie mam pewności, że to szybka robota. Gdyby miało to zająć 4 godziny, to niestety nie mogę sobie na to pozowolić.

Na razie kupiłem przetwornicę i zastanawiam się nad jej samodzielną wymianą. Szukałem na forum, ale nie mogę znaleźć jak wyjąć reflektor - poza ogólnikowym odpięciem nadkola i odkręceniem 2 śrub. Nie macie może pod ręką linka do takiego demontażu? Albo przynajmniej w co się zaopatrzyć. Zaznaczam, że nie mam kanału, wszystko robiłbym na glebie. Z LS'a można go tak wyjąć, to zakładam, że w IS też się da :)
13Homer
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 22 gru 2015, o 14:32
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200] Jeden ksenon nie świeci

Post autor: 13Homer »

Musiałem jednak skorzystać z pomocy warsztatu, gdyż trzeba było zdejmować zderzak. Wymiana się udała, ale mam kolejny problem: przestało działać samopoziomowanie świateł. Po włączeniu ich nie ma korygowania poziomu, świecą po prostu "w dół", tak jakby silniki nie działały. Szukałem na forum, ale wszystko co znalazłem dotyczyło czujników. Teraz nie mam pewności, czy mechanicy nie rozregulowali czegoś przy wyjmowaniu reflaktora - jeździłem do tej pory tylko w dzień, dopiero w ten weekend zdarzyło mi się prowadzić późnym wieczorem. Gdzie szukać przyczyny? Silniki padły? Jak to zdiagnozować? Bezpieczników nie sprawdzałem, ale nie wygląda na to, żeby to był powód.
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: [IS200] Jeden ksenon nie świeci

Post autor: agiless »

Może wtyczki na silniczek nie podłączyli?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości