-GS450h problem z bateriami / wymiana baterii

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
Adolvo
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 07:51
Model Lexusa: LS460
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: -GS450h problem z bateriami / wymiana baterii

Post autor: Adolvo »

owczar pisze:Zdecydowanie warto pojechać do ASO.
to może pomoć zwłaszcza w przypadku przebadania baterii,
bo niestety chińskie MVCI akurat w GS-ie bardzo trudno się łączą z "active test"..
mnie się nigdy nie udało przy 3 różnych interfejsach (Auris i Prius bezproblemowo)..

natomiast jeśli jest "check hybrid system" to bez problemu można odczytać zamrożoną "ramkę"
Obrazek
piotr85
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2018, o 16:44
Model Lexusa: gs450
Skąd:: sittingbourne
Kontakt:

Re: -GS450h problem z bateriami / wymiana baterii

Post autor: piotr85 »

Wymiana nic nie pomogła ,z racji z tego ze lexus sprzedaje całe baterie to zastanawiam sie nad zakupem ogniw z Chin! Macie moze wiedzę odnosnie jakości tego towaru z Chin
panPrzemek
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 19 lis 2017, o 23:08
Model Lexusa: Gs450h
Skąd:: Jarosław
Kontakt:

Re: -GS450h problem z bateriami / wymiana baterii

Post autor: panPrzemek »

piotr85 pisze:Wymiana nic nie pomogła ,z racji z tego ze lexus sprzedaje całe baterie to zastanawiam sie nad zakupem ogniw z Chin! Macie moze wiedzę odnosnie jakości tego towaru z Chin
Ja ostatnio wymieniłem całą baterie na baterie z 2015 roku, wyniosło mnie to 5200 z robocizna. Po podpieciu pod kompa pokazywało , że bodajże 4 cele dają mniejsze napięcie , tak samo chciałem wymienić te poszczególne ale doradzili mi wymianę całości , tak zrobiłem i jestem raczej zadowolony. A zaczęło się tak samo jak u Ciebie , też samochód postal kilka dobrych dni i checki zaczęły świecić.
Mam cały komplet "starych" ogniw z których napewno wybrałbym kilka dobrych , także gdybyś potrzebował :)
rafix
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 22:29
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: katowice
Kontakt:

Re: -GS450h problem z bateriami / wymiana baterii

Post autor: rafix »

czesc panPrzemek , możesz podac mi jakiś namiar do warsztatu gdzie naprawiales baterie , Dzieki
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Re: -GS450h problem z bateriami / wymiana baterii

Post autor: Fsport »

Cześć Wszystkim. Miał ktoś taki problem że podczas jazdy wyskoczył check hybrid system vsc i ebc? Oczywiscie autem troche telepie nie ma takiej mocy. Ta bateria HV jest nowa więc, raczej odpada pół roku temu był sprawdzany układ hybrydowy i było ok, ktoś podsunie pomysł co sie dzieje? Czy bez serwisu i podłączenia się nie obędzie..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości