Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: owczar »

Ten Alu dobrze też montować w przewiewnyn miejscu.
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: medyss »

u mnie był tak jak na zdjęciach więc chyba miał jakiś tam przewiew :P Nie wiem może w poliftach coś jest inaczej że to sie sfajczyło... Moduł działał super, przełączał światła fajnie i zapalał po odpaleniu silnika no ale w niedzielę odpalam auto i światła się nie zapalają... Wszystkie luty były ok, żaden kabel nie był naderwany ani ścisnięty, kable zaizolowane i schowane w koszulkę, wszystko było zrobione profesjonalnie i też mnie dziwi czemu poprostu przestał działać. Trudno teraz już nic nie montuje bo szkoda mi tych ładnych kabelków w skrzynce bezpieczników, już drugi raz je lutowałem bo pierwszy od KOGLA od razu poszedł z dymem :P
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: WoznY »

Ja mam polift 2004 rok i sie kogla sfajczył a alumeniowy działa jak narazie super
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: carinus »

Mój też się przegrzał i chyba wina leży w kiepskim odprowadzeniu ciepła z półprzewodników.
Awatar użytkownika
dazmian
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 6 lut 2015, o 16:50
Model Lexusa: IS 200 Sport
Skąd:: Koszalin
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: dazmian »

Witam. Chcialem odswiezyc temat. Moze mi ktos powiedziec gdzie podlaczacie te moduly zeby sie tylko swiecily swiatla drogowe? Ja probowalem podlaczac na kabel od swiatel i na bezoieczniki i albo soe palily tylko mijania albo wszystkie. Prosze o odpowiedz bo juz zglupialem. Mam lexa is200 2000r
Awatar użytkownika
dazmian
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 6 lut 2015, o 16:50
Model Lexusa: IS 200 Sport
Skąd:: Koszalin
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: dazmian »

Witam. Odswiezam jeszcze raz. Szukalem na forum o byl juz podobny temat lecz dalej nie wiem gdzie sie trzeba wpiac z (niebieskim +) z modulu drl. Ktos moze podpowiedziec? Dziekuje
adamus901
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 07:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Głogowiec
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: adamus901 »

Witam. Odswieze troche temat. Montowal ktos juz drl 2w1 z kierunkiem? Zakupilem cos takiego "IMEGA" pelno tego na alledrogo. Bede to montowal na dniach jak znajde troche czasu. Montowal to juz ktos w is?
Awatar użytkownika
mxgts
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 16 lis 2010, o 12:33
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: mxgts »

adamus901 pisze:Witam. Odswieze troche temat. Montowal ktos juz drl 2w1 z kierunkiem? Zakupilem cos takiego "IMEGA" pelno tego na alledrogo. Bede to montowal na dniach jak znajde troche czasu. Montowal to juz ktos w is?
Kolego jak już zamontujesz ten zestaw, jeśli to nie problem, wrzuć fotki albo filmik jak to wygląda na Lexie is200
adamus901
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 07:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Głogowiec
Kontakt:

Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: adamus901 »

Spoko nie ma problemu. Chce poswiecic troche wiecej czasu na to bo nie chce wiazek ciac. Postaram sie do niedzieli ogarnac 8-)

Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: gmiter »

Ja u siebie na dniach będę robił własny zestaw.

W trybie AUTO będzie można ciągle jeździć, bedzie wpięty przekaźnik - zasilanie cewki będzie szło przez przewód zasilający przetwornicę xenon (włączane są w auto jak jest ciemno) a styki NC przekaźnika będą łączyły zasilanie żarówek DRL. Kiedy będzie ciemno i włączą się Xenony styk NC się otworzy bo dostanie zasilanie i rozetnie przejście do żarówki DRL, w dzień nie będzie zasilania cewki w przekaźnika więc styk NC będzie stale zamknięty i będzie zasilanie.

Przy wyłączeniu zapłonu styk NC będzie nadal zamknięty jednak nie będzie szło zasilanie na żarówkę - problem solved.

Dodatkowo tylne lampy zapalą się w trybie auto tylko w nocy więc zgodnie z przepisami - w dzień nie trzeba mieć załączonych tylnych pozycji.

Koszt - 4,50zł (przekaźnik 12V samochodowy) + koło godziny roboty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości