Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: medyss »

jednak po 2,5 miesiąca moduł się wysrał... Odsyłam to i żądam zwrotu kasy bo już drugi przestał działać... Wszystko było zamontowane tak jak potrzeba aż dziś poprostu przestał działać, prąd na żarówki spadł z 10A do 0,01A i tyle.. Jak na moje to szkoda kasy na to, więcej tego nie będę montował ;)
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: owczar »

Dziwna sprawa, że tylko u Ciebie padają. W sumie sporo osób kupiło z forum i nikt się nie skarży. A może z ladowaniem cuda nie tak.
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: medyss »

ładowanie na włączonych wszystkich swiatlach 13.7 nawet wbijalo, bez włączonych swiatel bylo 13.2V więc w normie raczej... Nie tak zaraz wszystkim.. :P Czytałem że ludzie też mieli z tym problemy więc się nie dziwię...
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: WoznY »

Ja takie cyrki mialem z modułem od Kogla (nie polecam!!), a z tym jak dotąd 0 problemów, pół roku już jeździ
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: medyss »

od kogla spalił mi się od razu po podłączeniu :biggrin2: ten przynajmniej 2 miesiące wytrzymał.. :D :puchar:
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: owczar »

No to tym bardziej dziwny zbieg okoliczności. Kto jeszcze miał problemy z tym aluminiowym?
Awatar użytkownika
gileusz
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 16:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kraków/Kielce
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: gileusz »

medyss pisze:od kogla spalił mi się od razu po podłączeniu :biggrin2: ten przynajmniej 2 miesiące wytrzymał.. :D :puchar:
To jakiej firmy polecacie ten moduł bo jeszcze nie zamówiłem?
Awatar użytkownika
Gierade
Lex user
Posty: 224
Rejestracja: 10 paź 2012, o 12:49
Model Lexusa: IS200
Skąd:: SBE
Kontakt:

Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: Gierade »

Osobiście polecam moduł od Proeltec. Prawie dwa lata u mnie w aucie i wszystko działa.
kubuszi
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 15 gru 2014, o 18:01
Model Lexusa: is200
Skąd:: Ustrzyki Dln.
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: kubuszi »

WoznY z tego co słyszałem to swego czasu Kogel wypuścił serię wadliwych modułów ale po reklamacji odsyłał poprawione bez problemu. Ja najpierw miałem ten, który się wysrał koledze medyss i przez ten moduł, próbując w ''menu'' ustawić jasność dziennych, popierdzieliło mi się tak, że na dziennych mrugając długimi zapalają mi się mijania a jak mam włączoną funkcję AUTO w nocy mogę wyjąć kluczyk ze stacyjki a mijania nadal świecą (może ktoś wie gdzie szukać przyczyny). Poza tym sprzedawca po tym jak go poinformowałem co się stało przestał odberać tel. po czym w ogóle przestał być osiągalny. Teraz mam moduł od Kogla od kilku miesiecy i jeszcze się nie zepsuł.
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: Oświetlenie postojowe LED DRL is200

Post autor: WoznY »

Ja niestety kupiłem u Kogla, najpierw dostałem nie taki moduł jak chciałem, podem dostałem taki jak chciałem ale nie działał, a gdy w końcu przysłał dobry działający moduł to po miesiącu światła (na 30%) zzaczęły lekko mrugać, aż po 1,5 miesiaca jakoś od momentu zainstalowania spalił się i światła długie były włączone na 100% pomimo zgaszonego auta.... Kogiel nie odbierał telefonów ani mejli parokrotnie. Wiec nie będę polelcał jego produktu, ojciec na to zerknął (elektronik) i powiedział, że widać że to taniocha, tranzystory słabej jakości chyba 5 A, tak się grzały, że obudowe plastikową stopiły. Niestety wymiana tranzystorow poskutkowała świeceniem przez 10 minut i ponownym spaleniu, lepsze tranzystory nie podchodziły z powodu mikroprocesora sterujacego.

A ten nowy moduł co mam, aluminiowy w podobnej cenie z allegro (kątownik czworokątny), działa już ponad pół roku bez żadnego problemu, lepsze chłodzenie ma przez aluminową obudowe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości