oszukanie mechanizmu Kasety

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
eKo
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 31 gru 2016, o 22:51
Model Lexusa: is 200
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Post autor: eKo »

Pisze się na ten bajer. Gdzie co i jak. Jak już złożysz finalny projekt. Z tym że jak pisałem mam kaseciaka na górze
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: madkiw »

Aspir440 pisze:Navi tutaj nic nie zmienia. To radio chyba da się rozłożyć na dwie części prawda? Interesuje nas tylko mechanizm kaset. Jak możesz to wyślij zdjęcie mechanizmu z każdej strony. Może coś więcej będę wiedział.
Jedyne zdjęcie na tą chwilę jakie znalazłem, jest na tej aukcji http://www.ebay.co.uk/itm/172432464015? ... rmvSB=true i widać tylko tył.
Powiem tak, też bym się na to pisał. W razie czego po prostu mogę wysłać Ci sam mechanizm, potem nawet mogę zamówić swojego kuriera żeby zabrał. Uda się to się uda, nie to nie. Zepsuć chyba nie zepsujesz :laugh1:
Aspir440
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2016, o 12:41
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Aspir440 »

Z tego co już się dowiedziałem kaseciak na górze nie powinien być problemem.

Co do napędu w GS300 - mam jedno zdj ale nie mogę z niego wiele wnioskować. Musiałbym mieć w rękach tą część co na foto i w razie czego nie odpowiadać za nią głową :D

Na razie i tak mam mało czasu z powodu matury więc innymi modelami zajmę się w maju ;) Na razie skończę z jednym.

Co do postępów prac.. dzisiaj skończyłem z programem. Pewnie będą jakieś małe bugi do poprawki ale to już drobiazg. Biorę się za projektowanie płytki PCB :)
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: madkiw »

Aspir440 pisze:Z tego co już się dowiedziałem kaseciak na górze nie powinien być problemem.

Co do napędu w GS300 - mam jedno zdj ale nie mogę z niego wiele wnioskować. Musiałbym mieć w rękach tą część co na foto i w razie czego nie odpowiadać za nią głową :D

Na razie i tak mam mało czasu z powodu matury więc innymi modelami zajmę się w maju ;) Na razie skończę z jednym.

Co do postępów prac.. dzisiaj skończyłem z programem. Pewnie będą jakieś małe bugi do poprawki ale to już drobiazg. Biorę się za projektowanie płytki PCB :)

Tak jak mówię, jak będziesz mieć czas, daj znać, wymontuje swoje i Ci podeśle. Nawet jak zepsujesz coś, to po kaseciaku płakać nie będe :D Bo chyba przez niego reszta mi działać nie przestanie
Aspir440
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2016, o 12:41
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Aspir440 »

Nie powinna ale zawsze strach jest ;)

Idziemy do przodu! Właśnie wrzucam to do auta.
https://www.youtube.com/watch?v=XldCFjZdQ_o&t=6s
Ostatnio zmieniony 29 sty 2017, o 22:02 przez Aspir440, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: luki90 »

to ja jestem chętny na taka płytkę :)
www.facebook.com/kolorowakoszulka
eKo
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 31 gru 2016, o 22:51
Model Lexusa: is 200
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Post autor: eKo »

A potrafił byś naprawić cd?
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: blue »

Jeśli ten układ zadziała prawidłowo, to po co naprawiać CD? ;)
Aspir440
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2016, o 12:41
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Aspir440 »

CD to ciężki temat bo każdemu leci co innego. Przymierzam się do naprawienia swojej ale na razie nie ma czasu. Może kiedyś to ogarne ;)

Szukam na razie modułu z obsługą BT, SD, USB i AUX. Ciężki temat bo nie ma jak tego testować, a chcę znaleźć najlepszy jakościowo. Wszystko trzeba ściągać z chin, a na to czeka się miesiąc :/

Myślicie, że lepiej zakładać moduł z małym LCD pokazującym tryb, czas trwania utworu, numer piosenki itp czy bez LCD? Może uda mi się taki mały wyświetlacz upchać w miejsce kaset zaraz obok USB i SD
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: madkiw »

Aspir440 pisze:CD to ciężki temat bo każdemu leci co innego. Przymierzam się do naprawienia swojej ale na razie nie ma czasu. Może kiedyś to ogarne ;)

Szukam na razie modułu z obsługą BT, SD, USB i AUX. Ciężki temat bo nie ma jak tego testować, a chcę znaleźć najlepszy jakościowo. Wszystko trzeba ściągać z chin, a na to czeka się miesiąc :/

Myślicie, że lepiej zakładać moduł z małym LCD pokazującym tryb, czas trwania utworu, numer piosenki itp czy bez LCD? Może uda mi się taki mały wyświetlacz upchać w miejsce kaset zaraz obok USB i SD
Możesz zrobić wersję taką i taką , i odpowiednią cenę za jedną i drugą opcję :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości