oszukanie mechanizmu Kasety

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
XiongShou
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2017, o 22:56
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: XiongShou »

Aspir440 jak tam idą postępy nad modułem? :D
Aspir440
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2016, o 12:41
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Aspir440 »

Powiem tak... jest i nawet działa ale nie wiem kiedy to wypuszczę bo jest tona innych projektów na raz i zapieprz na studiach. Kiedyś wypuszczę bo kupiłem części na 10 takich modułów i muszę się tego pozbyć ale nie podam dokładnego terminu :X Mogę pocieszyć tylko, że pracuję nad czymś milion razy lepszym i moduł przy tym to pestka :D Też związane z OEM radiami. Na razie nie zdradzam szczegółów ale mam nadzieję, że w przeciągu miesiąca uda mi się pokazać ocb ;)
Pozdro!
Awatar użytkownika
XiongShou
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2017, o 22:56
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: XiongShou »

Chyba wiem o co chodzi, więc nie będę zdradzał. Widziałem ruska co robi takie cuda. Nawet myślałem czy bu u niego tego nie kupić, ale obawiam się o cło i inne takie ;)
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Pawcio1979 »

Ideałem by było "wrzucenie" androida na fabryczne radio :dirol: . Wszystkie problemy by to rozwiązało łącznie z nawigacją, muzyką filmami. Skoro na smartfonie z windowsem idzie odpalić andruta to tu pewnie też by poszło.
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: madkiw »

Pawcio1979 pisze:Ideałem by było "wrzucenie" androida na fabryczne radio :dirol: . Wszystkie problemy by to rozwiązało łącznie z nawigacją, muzyką filmami. Skoro na smartfonie z windowsem idzie odpalić andruta to tu pewnie też by poszło.
Jest takie coś https://gromaudio.com/store/vline/lexus ... ystem.html tylko że cena trochę nie bardzo, a przynajmniej do mojego GS-a z 2002 :biggrin2:
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Pawcio1979 »

madkiw pisze:
Pawcio1979 pisze:Ideałem by było "wrzucenie" androida na fabryczne radio :dirol: . Wszystkie problemy by to rozwiązało łącznie z nawigacją, muzyką filmami. Skoro na smartfonie z windowsem idzie odpalić andruta to tu pewnie też by poszło.
Jest takie coś https://gromaudio.com/store/vline/lexus ... ystem.html tylko że cena trochę nie bardzo, a przynajmniej do mojego GS-a z 2002 :biggrin2:
Widziałem to już kiedyś ale nie zagłębiałem się w szczegóły. Tylko co ze sterowaniem nawiewami? Cena nie taka zła w sumie to tyle co za dobrą stację na 2DIN.
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Pawcio1979 »

Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości