Obszycie kokpitu w Warszawie

Problemy dotyczące modelu IS
Post Reply
jerzya
Nowy lex user
Posts: 7
Joined: 20 Mar 2017, o 15:16
Model Lexusa: IS200
Skąd:: W-wa
Contact:

Obszycie kokpitu w Warszawie

Post by jerzya »

Dzień dobry,
Witam Wszystkich, to mój debiut na forum. Jestem właścicielem IS 200 z 2002 roku. Mam strasznie zniszczony kokpit, porysowany, klei się, wygląda to jeszcze gorzej jak próbowałem czyścić (jak już zdążyłem się zorientować to nieodosobniony przypadek w tym modelu).
Ale do rzeczy, czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami, polecić kogoś kto obszyje deskę rozdzielczą (cały kokpit)? Sprawdzałem w ASO i mogą nową deskę rozdzielczą sprowadzić z Japonii w cenie około 2 tys. zł. Flokowanie deski wykluczyłem.
Szukałem w necie ale jakoś marne efekty, szukam jak w tytule w Warszawie bo samodzielny demontaż i wysyłka gdzieś w Polskę nie wchodzi w grę.
Z góry dziękuję za reakcję,
Pozdrawiam
Jerzy A
Warszawa Bielany
User avatar
agiless
Lex user
Posts: 266
Joined: 30 Jun 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Contact:

Re: Obszycie kokpitu w Warszawie

Post by agiless »

Obszycie deski nie jest tanim zabiegiem. Pomyś może nad używaną deską, ale w dobrym stanie.
Flokowanie nie jest złe pod warunkiem, że ktoś to dobrze ogarnia. Nie wiem czemu wykluczasz taką formę wykończenia, ale to Twój wybór oczywiście.
Post Reply

Return to “IS”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests