LEXUS IS 220D BEZPIECZNIKI

Naprawa, usterki, porady, spostrzeżenia. Wszystko co dotyczy silników Diesla.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kornelito
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2017, o 11:46
Model Lexusa: Is220d
Skąd:: Wrexham
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

LEXUS IS 220D BEZPIECZNIKI

Post autor: Kornelito »

Witam Was bardzo serdecznie. Posiadam Lexusa is 220 d Anglik i ostatnio przy zmianie radia spaliło mi się kilka bezpieczników nad pedałem gazu. Wymieniłem prawie wszystkie. Niby wszystko powinno być "cacy" lecz teraz wyskoczył mi drugi problem otóż nie działa mi wentylacja, nie mam ani ciepłego ani zimnego powietrza tylna szyba tez nie działa oraz guzik w kierownicy tak zwany "master" tez nie :( bezpieczniki sprawdzałem dwa razy i jedyna opcja która przychodzi mi do głowy to to ze po prostu któryś z bezpieczników ominąłem przez przypadek. a może macie na to inna teorię ? Czy dalby mi ktoś radę podesłać zdjęcie swojego boxa z bezpiecznikami na ten adres e-mail ( kornelito1807@gmail.com )... Dziękuję :) Bezpieczniki które są pod maska nie sprawdzałem. Nie mam pojęcia czy to źle czy to dobrze. Po prostu liczę na Wasza pomoc. Z góry bardzo mocno dziękuję za wszystkie podpowiedzi i pozdrawiam :) :ireful3: :ireful3: :ireful3:
Jakub9658
Lex user
Posty: 41
Rejestracja: 4 sie 2017, o 10:31
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: LEXUS IS 220D BEZPIECZNIKI

Post autor: Jakub9658 »

Koniecznie sprawdź bezpieczniki pod maską!
Jedne masz partrząc z przodu po prawej strony (te podejrzewam bo na pewno jest tam napięcie nawiewu), ale też jest prostokątna skrzynka przy akumulatorze (ja tam znalazłem bezpiecznik od oświetlenia wewnętrznego po długich poszukiwaniach).
Chyba że w angliku są zamienione stronami.
Tylko musisz zdjąć plastiki.
Pozdrawiam i cierpliwości
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: LEXUS IS 220D BEZPIECZNIKI

Post autor: Miłosz »

Ja to bym zaczął od instrukcji obsługi z rozpiską co gdzie jest ;)
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
Kornelito
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2017, o 11:46
Model Lexusa: Is220d
Skąd:: Wrexham
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Re: LEXUS IS 220D BEZPIECZNIKI

Post autor: Kornelito »

Dziś się za to zabieram, niech tylko troszeczkę się rozjaśni... Bede informował co i jak :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki wysokoprężne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości