szyba czolowa w naszych IS'ach

Naprawa, usterki, porady, spostrzeżenia. Wszystko co dotyczy silników Diesla.
ODPOWIEDZ
przemobed
Lex user
Posty: 41
Rejestracja: 19 lut 2015, o 20:02
Model Lexusa: is 220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

szyba czolowa w naszych IS'ach

Post autor: przemobed »

Witam,
Chcialem sie podpytac czy u was tez tak slabo z szyba czolowa. Mam IS'a 2008r 190tys przbiegu i przednia szyba wyglada naprawde slabo - cala w mikro dziurkach. Bardzo mnie to drazni. Czy ktos ktos mial doswiadczenie z wymiana? - posiada czujnik dezczu i podgrzewanie wycieraczek. Jak to wychodzi cenowo? Zastanawialem sie czy nie daloby rade pociagnac to jakos z AC.

Pozdrawiam,
Przemek
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: szyba czolowa w naszych IS'ach

Post autor: Miłosz »

Jak masz pakiet szyby to przeczytaj dokładnie do jakiej kasy on jest. Ja miałem porysowaną szybę i zrobiłem z ubezpieczenia PZU szyby. Jedynie musisz pamiętać że dostaniesz szybę w zależności z jaką firmą ubezpieczalnia ma podpisaną umowę. Ja w bmw dostałem nordglass i jakościowo nawet spoko. Jeśli koszt przekroczy to co masz w umowie to będziesz musiał dopłacić.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: szyba czolowa w naszych IS'ach

Post autor: owczar »

Jak wymieniałem w swoim to miał ok 170kkm przebiegu. Ale niestety szybka jazda autostradowa zbiera żniwo.

Zorientuj się czy jest dostępny zamiennik. Do mojego nie było, a ubezpieczenie szyb miałem do 3k. Musiałem dopłacić 1.5k do oryginału.
mamut55
Lex user
Posty: 163
Rejestracja: 9 lut 2016, o 22:42
Model Lexusa: IS 350
Skąd:: Zabrze
Kontakt:

Re: szyba czolowa w naszych IS'ach

Post autor: mamut55 »

Wszystko fajnie tylko dlaczego pytanie o szybie czołowej znajduje się w dziale o silnikach wysokoprężnych? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki wysokoprężne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości