Komputer do odczytywania błędów

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Komputer do odczytywania błędów

Post autor: bamss »

bo nie bedzie, standart komunikacja idzie na 7 i 15 pin, nowsze samochodu can 6 i 14, cala filozofia, ja tech streama nam na calkiem innym sprzecie i tez lata, zadne mvci i iinne sprzety,
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Komputer do odczytywania błędów

Post autor: Yarecki »

lukas78 pisze:
Yarecki pisze: Ostatnio miałem do czynienia z GS300 98 i były niezłe jaja, żaden z uniwersalnych skanerów 3 sztuki nie gadał z tym autem - dodam, że z innymi gs300 minimalnie nowszymi gadał kazdy.
Mini VCI zagadał ale też po kombinacjach alpejskich.
Żadnych "kombinacji alpejskich" z połączeniem się mini vci z moim gs (98 rok) nie było.
To po co pisałeś PW do mnie, że się możecie połączyć już jakiś czas temu :biggrin2: .

Poza tym, oczywistym jest że się nie da w tym aucie sprawdzić szafy, bo to za stare auto jest, ot tyle.
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Komputer do odczytywania błędów

Post autor: lukas78 »

Yarecki pisze: To po co pisałeś PW do mnie, że się nie możecie połączyć już jakiś czas temu :biggrin2: .
Poza tym, oczywistym jest że się nie da w tym aucie sprawdzić szafy, bo to za stare auto jest, ot tyle.
W PW pisałem asekuracyjnie o "zwykłym" interfejsie (czyt. uniwersalnym-ELM), który również posiadamy - i z którym to, auto nie chciało się połączyć - krótko przed zakupem mini vci.

Poza tym kilka postów wcześniej nie pisałeś o tym, że "się nie da w tym aucie sprawdzić szafy, bo to za stare auto jest, ot tyle" - tylko pisałeś o "kombinacjach alpejskich" w skomunikowaniu się mini vci z autem - których jak się okazało w moim przypadku nie było. :P
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
zack
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2016, o 07:38
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa

Re: Komputer do odczytywania błędów

Post autor: zack »

Czy ktoś z kolegów używa może diagnoskopu scandiag?
tekro
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:20
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa

Re: Komputer do odczytywania błędów

Post autor: tekro »

zack pisze:Czy ktoś z kolegów używa może diagnoskopu scandiag?
Jest to jeden z popularniejszych interfejsów. Popularny bo ma w zestawie dużo przejściówek, właściwie do każdego auta. Rozumiem, że chodzi Ci konkretnie o ten tutaj: http://techsul.pl/index.php?cPath=63 ??

Są też inne bardziej lub mniej rozbudowane.
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: Komputer do odczytywania błędów

Post autor: Kafecz »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości