[Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

[Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Post autor: maxkow »

Wiem ze wiekszosc uzytkownikow na forum ma PS3 , ale moze sa tutaj posiadacze Xbox360 i gry forza motorsport 3 , jest w niej troche lexow , ktorymi mozna sie poscigac calkiem niezle zmodyfikowac optycznie jak i mechanicznie. Obecnie moj IS300ma juz troche ponad 500KM oto niektore lexy jakie wystepuja w Forzie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Post autor: Travis »

nieźle :) pamiętam swoją pierwszą forze... spoko gierka głównie woziłem się toyotami... a przede wszystkim mr2 i suprami :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: [Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Post autor: legato97 »

Jeszcze nie mam, ale niedlugo bedzie, wybor taki ze wzgledu na gry z kinect :biggrin2:
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Post autor: janasek »

Po fotach widać że dobra grafika jest w forzie, noże nawet lepsza niż w GT5?

Pozdro
Ostatnio zmieniony 22 gru 2010, o 15:03 przez janasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Post autor: forest »

cieniowanie jest lepsze to widać.... ale to są screenshoty (one zawsze lepiej wychodzą) w GT5 jest coś takiego jak PhotoGallery i tam też wszystko "zaje-fajnie" wygląda... ;)

a nawiasem mówiąc: wszyscy sie śmieli że w GT5 nie ma AI przecwników i jadą na oślep nie widząc PLAYERa - błąd! - mam 21 poziom i CPU skutecznie omija PLAYERa.... :D hehe GT5 górą :D
SC430 '2002
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Post autor: dS »

ten filmik z niby tępym AI był specjalnie spreparowany
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Post autor: Travis »

jak dla mnie obie gry są świetne :) tylko ta lipa że jak GT5 to muszę mieć PS3 a jak Forza to x360 ;/
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Post autor: maxkow »

Panowie tu nie chodzi o to zeby sie spierac czy Forza czy GT , poprostu pytałem kto ma jeszcze Xbox 360 i Forze.

Gra mniejwiecej wyglada tak , oczywiscie na dobrym TV wyglada znacznie lepiej , ale tak naprawde chodzi tutaj o grywalnosc i mozliwosc modyfikacji , jak to wyglada w przypadku GT5??Czy tez mozna np do IS300 wsadzic V8 od LS albo silnik 2,5 TT i dodatkowo przeprowadzac modyfikacje tych silników zmienajac wałki , turbiny interculery ?? Czy idzie rowniez do auta dodac inne wydechy , hamulce , felgi, zawieszenia itp . Czy w GT5 jest mozliwosc zmiany geometri koł , cisnienia w oponach , czy ustawien przełozen skrzyni biegow?? Czy ospojlerowanie jak rowniez gadzety sa firm tuningujacych tzn firm , ktore istnieja na rynku i faktycznie sprzedaja czesci do okreslonych marek aut , jak np JUN, MUGEN , GREEDY , HKS itp ?? Czy jest mozliwosc w GT5 wyłaczenia wspomagaczy tzn np ABS TRC itp ??

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RDQlD_QJ ... re=related[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LjFmuK2U ... re=related[/youtube]
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Post autor: dS »

Tuningu nie ma tak rozbudowanego, nie ma żadnych firm tuningowych. Mody są w postaci Stage 1 , 2 i 3. Silnik można modować, dodawać turbo, kompresor. Można wymieniać sprzęgło, wały. Można zakupić w pełni regulowaną skrzynie, to samo zawieszenie i dyferencjał. Auto można odchudzić , wsadzić rozpórki i jeszcze kilka innych pierdoł.
A wyłączenie wspomagaczy to pierwsze co się robi przed wyścigiem :hobby:

Jednak najbardziej cieszy model jazdy. Trasy nie są gładkie jak stół. Pełno jest dołków i garbów po których skacze auto.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [Lexus]Xbox 360 forza motorsport 3

Post autor: forest »

ja do IS F założyłem przedni spoiler (listwa pod zderzak) i okazało się że taka sama jest normalnie na rynku ;) tylko ta w grze nie jest opisana jakiej to firmy.... więc twórcy GT5 też wzorowali się na realnym świecie :)

mnie najbardziej ciekawią właśnie swapy w forzie... choć słyszałem że nie we wszystkich autach można
IS z silnikiem V8 + mody to pewnie nie do opanowania auto jest :D

wczoraj jak grałem w GT5 to okazało się że gdy dubluje przeciwnika to on mi zjeżdża/ustępuje z drogi - jak w F1 :D ale faza :D
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości