Wątek z jajem-żarty, śmieszne filmiki , zdjęcia.itp

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją

Re: Wątek z jajem-żarty, śmieszne filmiki , zdjęcia.itp

Postprzez adamsky73 » 30 mar 2018, o 11:39

endrju1 napisał(a):był co prawda lifting, ale tak naprawdę zmiany były jedynie kosmetyczne.

Ale to chyba tylko źle świadczy o Toyocie? Przecież nikt im nie zabronił zrobić bardziej sensownych zmian i zastosować nowocześniejszych rozwiązań?

endrju1 napisał(a):Jego narzekanie na układ kierowniczy, w sumie nie za bardzo nawet wiedział do czego się przyczepić, wg mnie mogła to być kwestia egzemplarza, np. źle ustawionej geometrii,

Czepiał się wspomagania które izoluje kierowcę od "czucia" tego co się dzieje z kołami. To chyba nie kwestia geometrii?

endrju1 napisał(a):Nic nie wspomniał o wersjach sport

Nie wiem, ale jakoś sport mi się kojarzy z osiągami, a w tej kwestii w IS200 raczej nie ma o czym wspominać

endrju1 napisał(a):o manualnej 6 biegowej skrzyni

O tym "cudzie" to może lepiej że nie wiedział, bo chyba by jeszcze większa polewka była...
adamsky73
Lex Driver

Model Lexusa: LS460 '08

Re: Wątek z jajem-żarty, śmieszne filmiki , zdjęcia.itp

Postprzez ledziu » 30 mar 2018, o 13:00

adamsky73 napisał(a):Czepiał się wspomagania które izoluje kierowcę od "czucia" tego co się dzieje z kołami. To chyba nie kwestia geometrii?

No tia siadł i od razu czepiał się... a może ktoś lubi taka izolacje ... a powiedz mi jeżeli kilkukrotny mistrz Polski w drifcie mówił mi bardzo ale to bardzo pozytywnie o prowadzeniu is-a to co mam o tym sądzić?
Zresztą sam teraz jeżdżę is-em i dla mnie jest to wyolbrzymianie problemu i to takie dyżurne zaciągnięte troszku z GS mk2. Co ciekawe mówi to człowiek po przejechaniu się jednym jedynym is-em... Kurcze a ja ostatnio jeździłem 4erema sztukami i nie mógłbym tego powiedzieć jednoznacznie że jest to złe albo dobre.

Ogólnie Panowie chyba nie zrozumieliście przesłania filmiku... nie jest problemem wychwytywanie negatywów w danym aucie bo czy to będzie bentlej czy to będzie ferari czy tico na wszystko coś się znajdzie tylko jeżeli autor porównuje wihajster do sterowania kiery i w Lexusie ma problem że jest a w BMW tego problemu nie widzi to nie uważacie że jest to głupie... po prostu jak się wytyka wady przez porównanie do drugiego auta to trzeba to robić z głową i minimalnym obiektywizmem...

Więc podsumujemy e46 vs is200 są to dwie konstrukcje o zbliżonym poziomie technicznym. Każda z nich posiada wady przez co rozumiem że wada w ISie jest taką samą wadą e46 i tyle w temacie...
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Poprzednia strona

Powrót do Na każdy temat