LAKIER 1J7 Pomocy

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Mellamo
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2019, o 18:30
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

LAKIER 1J7 Pomocy

Post autor: Mellamo »

Witam serdecznie, ponieważ w sylwestra niezdarna sarna wbiegła mi pod koła muszę oddać do lakierowania zderzak i przy okazji drzwi. Czy ma ktoś dostęp do oryginalnego lakieru 1j7 albo poleci kogoś w Mazowieckim lub Warszawie, kto dobierze kolor bezbłędnie ?
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LAKIER 1J7 Pomocy

Post autor: michalllw »

Nie ma czegoś takiego jak oryginalny lakier, tzn jest, w fabryce. Kiedyś myślałem że może wykombinuje mi ktoś z ASO ale niestety oni korzystają z usług zwykłych lakierników lub niektóre ASO mają swoje lakiernie ale lakier nie jest firmy TOYOTA/LEXUS. Pomaluj u dobrego lakiernika ( oczywiście z przejściem) i będzie oki a kolor możesz nawet sam dobrać :biggrin2: W kompie po wpisaniu kodu z palety Lexus/Toyota wyskoczą w lakierni 3-4 opcje które będą zbliżone ale problem jeszcze może być w tym że można spierdolić proporcje więc warto pojechać do dobrego lakiernika który ma dobrą mieszalnie i zrobi Ci dobre przejście :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Mellamo
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2019, o 18:30
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LAKIER 1J7 Pomocy

Post autor: Mellamo »

Dzięki za odpowiedź :). Zobaczę na forum może jest jakiś temat w tym temacie. PZDR
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości