niecodzienna propozycja

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
jagol3
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2011, o 12:30
Model Lexusa: is 250
Kontakt:

niecodzienna propozycja

Post autor: jagol3 »

Witam.
Dwa dni temu dostalem propozycje.Mianowicie osoba prywatna chcialaby wybudowac hangar na 2 motolotnie ze skrzydlami na mojej dzialce tuz za domem.Jako ze posiadam dosc znaczny kawalek ziemi(2 hektary dzialki budowlanej)postanowilem przemyslec cala sprawe.Wygladaloby to w ten sposob ze wybudowany zostal by hangar o szerokosci 12 metrow,dlugi na 4 metry i wysoki na 3.Moje pytanie teraz do Was.Ile wziasc za dzierzawe co miesiac?
Dodam ze co weekend wyprowadzali by je z hangaru i startowali nimi z mojego terenu.
Ziemia znajduje sie w bardzo ladnym polozeniu blisko jeziora,latem okolica przyciaga wielu turystow.
Cena za metr kwadratowy ziemi w tej okolicy to okolo 200-250 zl
Czy ktos orientuje sie bo ja nie mam bladego pojecia jaka cene zaproponowac.
Z gory dziekuje
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: niecodzienna propozycja

Post autor: janasek »

A pomyślałeś o tym żeby Ci również wygrodzili kawałek hangaru do grzebania przy swoim aucie? :)

Trudno powiedzieć ile byś mógł wołać bo nie podałeś dokładnej lokalizacji, nie ma się do czego odnieść. I ile chcesz wydzierżawić, całość? Mnie się wydaje że 1 zł/m2... a to już jest na prawdę duży bilon...

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: niecodzienna propozycja

Post autor: dS »

"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: niecodzienna propozycja

Post autor: carinus »

Jak chłopaki wylecą na weekend polatac to zrobisz w hangarze imprezę dla kumpli z klubu.Z ceną nie przeginaj bo przestraszysz klienta i zostanie ci sama trawa na działce,najlepiej brac małą łyżeczką ale stale,niż walnąć sporo ale krótko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości