kosmetyki do pielęgnacji auta

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
piktogram
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 12 paź 2015, o 06:30
Model Lexusa: Lexus IS 220d
Skąd:: Warszawa

Re: kosmetyki do pielęgnacji auta

Post autor: piktogram »

Dobrej klasy kosmetyki samochodowe potrafią więcej kosztować niż kosmetyki które stosuje się do pielęgnacji ciała :)
Takie są fakty:)
Jak ktoś lubi i ma czas do samodzielnego czyszczenia karoserii to polecam szampon z woskiem.
Kolejna kwestia to pielęgnacja szyb. Mamy sezon na deszcz czy burze, do tego typu celów bardzo dobrze sprawdzi się niewidzialna wycieraczka.
Na https://nocar.pl/blog/kosmetyki-pielegnacyjne/ jest sporo interesujących artykułów z tego zakresu.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2018, o 09:33 przez piktogram, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: kosmetyki do pielęgnacji auta

Post autor: Pawcio1979 »

SALWA pisze:
RafalGS450H pisze:
owczar pisze: Noo ja również, mam zniszczoną skórę do ogarnięcia to może akurat :)
Ja ostatnio cały środek "przeleciałem" myjką parową z Lidla :dirol: Powiem wam szczerze, że nie sądziłem jakie syfy potrafią pod parą puszczać. Jakaś kawa na jasnej tapicerce... nie widzę problemu, słynne dżinsy a raczej ich ślady na skórze...... też nie ma problemu.
Hehe tak objechałem skóry i plastiki bo miałem malować skóry w aucie, że teraz takie czyste aż cholera skrzypią mi :doh:
Muszę je teraz porządnie "zakonserwować" czymś do skóry.

A tak z innej beczki......próbował ktoś z was skóry czyścić mydłem glicerynowym tak jak Grzegorz Duda w 101 napraw?
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
SALWA
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 8 kwie 2018, o 20:38
Model Lexusa: GS300 MK II
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: kosmetyki do pielęgnacji auta

Post autor: SALWA »

piktogram pisze:Dobrej klasy kosmetyki samochodowe potrafią więcej kosztować niż kosmetyki które stosuje się do pielęgnacji ciała :)
Takie są fakty:)
Jak ktoś lubi i ma czas do samodzielnego czyszczenia karoserii to polecam szampon z woskiem.
Kolejna kwestia to pielęgnacja szyb. Mamy sezon na deszcz czy burze, do tego typu celów bardzo dobrze sprawdzi się niewidzialna wycieraczka.
Szybę przed nałożeniem NW warto przygotować choćby Autoglymem, dłużej będziemy się cieszyć działaniem NW.

A co do cen... potrafią kosztować, ale bardzo często starczają na dłużej i są wydajniejsze niż niby oszczędności na marketówkach. Już nie raz się przekonałem że tanio jest drogo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości