Lampy przednie do Lexusa IS200

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BaumaXXX
Lex user
Posty: 88
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 21:48
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ok. Tarnowa
Kontakt:

Lampy przednie do Lexusa IS200

Post autor: BaumaXXX »

Witam. Od dłuższego czasu szukam przednich lamp do mojego IS200 i powiem że naprawdę bardzo ciężko coś znaleźć w miarę dobrym stanie i za dobre pieniądze w kategorii używane. Szukałem nowych OEM, ale cena ASO jest ceną zaporową dla mnie i zapewne dla większości forumowiczów bo trudno jest dać 2k na lampy co koszty produkcji są o wiele niższe. Wiem że na pewno znajdzie się grono forumowiczów co mogą sobie pozwolić na taki (L)uxus :D, ale nie o tym miałem mówić. Więc do rzeczy. Szukałem po różnych sklepach zamienników, ale jedyne co znalazłem to były tuningowe kosmolampy :D które nie mają tego uroku co styl OEM'ów. Znalazłem w katalogu naszych małych skośnookich kolegów ofertę lamp z srebrnymi środkami stylizowane na OEM. Są to zamienniki oczywiście, osobiście kiedyś na alledrogo kupiłem tylne lampy z tej samej cebulandii i wykonanie nie jest wcale takie złe. Mowa tu o Firmie DEPO. Problem polega na tym że hurtownicy w PL nie mają w swojej sprzedaży. Może dało by się zamówić u producenta DEPO. Co wy na to ???
Załączniki
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG (194.34 KiB) Przejrzano 1400 razy
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: Lampy przednie do Lexusa IS200

Post autor: agiless »

W samym Depo nic nie zamówisz, nie zajmują się detalem.
Nie myślałeś o regeneracji obecnych? Są firmy zajmujące się tematem od a do z, trzeba tylko dogadać kwotę za naprawę i wysłać. Po regeneracji odbłyśników zaczniesz w nocy widzieć tak jak trzeba.
Awatar użytkownika
BaumaXXX
Lex user
Posty: 88
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 21:48
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ok. Tarnowa
Kontakt:

Re: Lampy przednie do Lexusa IS200

Post autor: BaumaXXX »

Problem w tym że jak kupiłem samochód i założone miał tuningowe. Świecą dobrze tylko nie w moim guście :) Zawsze można by było grupowe zamówienie złożyć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości