ANKIETA - części zamienne elementów gumowych zawieszenia

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ

Zamienne elementy zawieszenia - tuleje.

Jadę do ASO i wymieniam elementy zawieszenia tylko na oryginalnych częściach,
1
6%
Jadę do zaufanego mechanika, który szuka dla mnie kompletnych elementów (nowe wahacze, etc),
2
13%
Jadę do mechanika, który dobiera mi zamienne tuleje do wahaczy,
2
13%
Jeżdżę z luzami aż urwie się koło.
0
Brak głosów
------------------------------------------
0
Brak głosów
Wybieram zamienniki gumowe tulei - na rynku są producenci FEBEST, TED-GUM, etc których jakość mnie zadowala,
2
13%
Wybieram zamienniki poliuretanowe polskich producentów, dostępność jest dostateczna,
5
31%
Wybieram zamienniki poliuretanowe zagranicznych producentów, sprowadzam samodzielnie z zagranicy - ceny są akceptowalne,
1
6%
Mam problem z dostępnością i szukam alternatywy dla drogich wahaczy z ASO bądź drogich zamienników z zagranicy.
3
19%
 
Liczba głosów: 16
Awatar użytkownika
addzik
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 22 lis 2014, o 18:02
Model Lexusa: Ls400, RX300
Skąd:: Katowice
Kontakt:

ANKIETA - części zamienne elementów gumowych zawieszenia

Post autor: addzik »

Witam,

Przeprowadzam research w temacie elementów gumowych zawieszenia.
Będę mocno zobowiązany, jeśli poświęcicie chwilę i wypełnicie ankietę. Chętnie też przeczytam o Waszych własnych doświadczeniach związanych z luzami w zawieszeniu i ich rozwiązywaniem.

Zamienniki gumowych elementów zawieszenia. Gdy pojawia się luz ( tutaj wybieramy pierwsze z 4 opcji):

Druga część ankiety dotyczy rodzaju zamienników, tutaj wybieramy jedną z opcji, jeśli nie wybraliśmy żadnej z opcji części pierwszej.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: ANKIETA - części zamienne elementów gumowych zawieszenia

Post autor: Miłosz »

Tutaj lex leży, wybór zamienników totalnie z bani. Z braku laku wziąłem poli zamiast gównianych febestów. Jest twardo, ale precyzyjnie, aczkolwiek już mam dość sportowych zawieszeń i najchętniej to bym się przesiadł do jakiejś X5 i miał głęboko omijanie nierówności. Dodam jeszcze, jeśli ktoś nie czytał jednego z moich tematów, że poli + h&r jak dla mnie pomnik i udręka podczas jazdy, także ze sprężynami musiałem się pożegnać, a szkoda bo auto wyglądało idealnie.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości