Ostrzeżenie przed firmą GT4

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Ostrzeżenie przed firmą GT4

Post autor: ghostmateus »

Witam

Opiszę sprawę w miarę krótko.
Złożyłem zamówienie w firmie GT4 na tuleje poliuretanowe do GS430 na przód, w którym sprecyzowałem dokładnie o co mi chodzi. Napisałem, że potrzebuję tuleje poliuretanowe o twardości 90ShA czyli koloru żółtego (na magiel, staba, i wahacze) a Panowie z GT4 przysłali tuleje, które pewnie im zalegały na magazynie bo przysłali część twardych żółtych, a część miękkich czerwonych. W dodatku z deklarowanych 2-3 tygodni czekałem 6 tygodni, ( w 4,5 i 6 tygodniu) pisałem maile z zapytaniem co z zamówieniem.

Zakomunikowałem im ten fakt w mailu to odpisali że mogą zwrócić pieniądze lub wymienić tuleje( i przyznają się do błędu). Ja odpisałem, żeby chciałbym wymienić pomylone tuleje, ale tylko w taki sposób, że firma wyśle mi poprawne tuleje, a ja odeśle te moje( w takiej nie innej kolejności, bo to oni spie*dolili sprawę) . Od ponad tygodnia po wysłaniu maila z propozycją rozwiązania pokojowego panowie z firmy GT4 nie odpisują więc stwierdziłem, że olali temat.

Ostrzegam przed tą firmą jest nie rzetelna i nie radzę zamawiać jakichkolwiek części u nich
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Ostrzeżenie przed firmą GT4

Post autor: carsik »

Chciałbym tylko sprecyzować, że chodzi o GT4 w Ołtarzewie.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Ostrzeżenie przed firmą GT4

Post autor: ghostmateus »

Przepraszam nie wiedziałem, że są dwie firmy o tej samej nazwie. Mi chodzi o firmę zajmującą się produkcją tulei poliuretanowych
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Ostrzeżenie przed firmą GT4

Post autor: carsik »

spokojnie. Ja tylko chciałbym aby firmy były rozróżniane. podpowiem również, że nie zajmują się produkcja poli, tylko je sprzedają.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
Pawciu
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 09:41
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Ostrzeżenie przed firmą GT4

Post autor: Pawciu »

Dzień dobry,
tak jak napisałem w mailu, nastąpiła pomyłka i zaproponowałem wyprodukowanie nowych tulei i wymianę.
Nowe tuleje zostały wyprodukowane i kurier powinien odebrać paczkę dziś lub po świętach we środę.

P.
Awatar użytkownika
V-TEC
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 11 lut 2016, o 23:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Ostrzeżenie przed firmą GT4

Post autor: V-TEC »

Również miałem doświadczenie w podobnym klimacie. Produkt w porządku, w dobrej cenie ale kontakt i obsługa klienta po wpłacie nie istnieje. Pewnie jeszcze wróce bo gumy są ok ale niesmak pozostaje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości