Ceny Lexusa.

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją

Re: Ceny Lexusa.

Postprzez gmiter » 22 mar 2018, o 13:12

addzik napisał(a):I dlaczego is300 kosztuje tyle co GS430?

Chyba dlatego, że jest ich mało, w sedanie prawie wcale no i prowadzi się najciekawiej z Lexusów tamtych lat (niie mam na myśli wygody chociaż nie jest źle) - no może do porównania jest SC ale nie jeździłem akurat tym modelem.
IS300 będzie pewnie trzymał cenę i średnia raczej już poniżej 20k nie spadnie a 200 poleci za rok za dwa. Już teraz IS220d można kupić w cenie IS300.
gmiter
Lex Driver

Model Lexusa: IS300

Postprzez Thorgal1 » 22 mar 2018, o 19:55

Wysoka cena może jeszcze zależeć od czegoś innego ;)
Ja dałem zaporową cenę na motocykl yamaha xv950 - nie chcialem go sprzedawac, ale myślałem o zakupie większego. Tylko raz że masę pracy i dodatków w niego wsadziłem a do tego - co okazalo się prawdą - bylo niebezpieczeństwo że żona będzie robić wszystko tylko żeby nie mieć już motocykla. Podobno mam dla kogo żyć.
Klient się trafił po 2 tyg. Zabrał w cenie z ogłoszenia.

Samochód gs mk2 300 za 30tyś pln 4 lata temu z maską i zderzakiem do malowania był na otomoto 1 dzień!!

A wczoraj widziałem na otomoto Nissana 370z z Siemianowic w tak chorej cenie że podchodziła pod cene wersji NISMO
Tylko miało dwa razy mniejszy przebieg. Pani jeszcze napisała że auto sprzeda tylko entuzjascie - nie wiem jak to sprawdzi.
Tak czy siak - rozum mówi „sprzedaj bo po nie klniemy na forum ci to jak tylko dwa fotele a dziecko w drodze” a serce mówi „ zostaw, będziesz płakać”. I wystawiasz za cenę zaporową.
Heh
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Thorgal1
Moderator

Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09

Postprzez km2591 » 23 maja 2018, o 10:36

Cena z każdym rokiem rośnie. I tylko od początku należy zbierać na takie autko.
km2591
Nowy lex user

Model Lexusa: XC60

Poprzednia strona

Powrót do Na każdy temat