Firma sprawdzająca auta

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją

Firma sprawdzająca auta

Postprzez Goral » 4 paź 2017, o 17:52

Panowie, czy znacie jakąś dobra firmę która zajmuje się profesjonalnym sprawdzaniem lexów przed zakupem? Osobiście mało znam się na samochodach i wolałbym komuś zapłacić za sprawdzenie auta niż jechać np 300km ze szwagrem mechanikiem i na miejscu miało by się okazać że droga i czas na marne.
Goral
Nowy lex user

Model Lexusa: IS

Firma sprawdzająca auta

Postprzez david201 » 4 paź 2017, o 18:37

Goral napisał(a):Panowie, czy znacie jakąś dobra firmę która zajmuje się profesjonalnym sprawdzaniem lexów przed zakupem? Osobiście mało znam się na samochodach i wolałbym komuś zapłacić za sprawdzenie auta niż jechać np 300km ze szwagrem mechanikiem i na miejscu miało by się okazać że droga i czas na marne.
Kolega korzystał z firmy autotesto,koszt coś około 500zł.Zadowolony był z usługi i poleca.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
david201
Nowy lex user

Model Lexusa: Is 200t

Re: Firma sprawdzająca auta

Postprzez q3_ » 5 paź 2017, o 07:45

Ja również korzystałem z autotesto. Generalnie mają kilka opcji ale taka rozsądna kosztuje właśnie koło 500zł. Oszczędziło mi to jazdy do dwóch samochodów, których stan był niezadowalający. Po trafieniu na taki, który uzyskał zadowalającą ocenę w autotesto umówiłem się i pojechałem oczywiście pooglądać po swojemu.
Uwaga: poczytaj dokładnie regulami autotesto są tam opisane sytuacje, w których oni nie biorą odpowiedzialności za pewne działania. Na przykład jeśli właściciel samochodu odmówi jazdy próbnej, a Ty zamówiłeś taką usługę w autotesto, to oni jej nie wykonają i zwrócą Ci część kosztów. Nie mniej częściowe oględziny są trochę bez sensu moim zdaniem, dlatego polecam dokładnie umówić się z właścicielem, zanim zamówisz usługę. Sama usługa jest wykonywana dość szybko (u mnie trwało to 3-7 dni od zamówienia usługi, nie mniej dłużej czekałem ze względu na słabą dostępność właściciela), a raport jest moim zdaniem bardzo szczegółowy (przykładowy raport jest u nich na stronie). Dodatkowo za każdym razem dostawałem mnóstwo zdjęć ze szczególnym uwzględnieniem elementów, co do których były uwagi. W razie wątpliwości pytaj.
q3_
Lex user

Model Lexusa: LS430

Powrót do Na każdy temat