Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją

Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Postprzez tekro » 26 lip 2017, o 13:30

Najlepiej auto z możliwością podstawienia pod lotnisko, aby od razu wsiąść i jechać i wszystkie formalności załatwić na miejscu. Dla w sumie 3 osób i 3 bagaży niewiele mniejszych od tych osób. Myślałem o czymś typu Ford Focus lub Opel Astra lub coś w tym stylu. Najlepiej z pełnym ubezpieczeniem. Nie dla mnie tylko dla brata który przylatuje w UK na tygodniowy urlop (taki okres wynajmu).
tekro
Lex user

Model Lexusa: IS

Re: Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Postprzez piktogram » 26 lip 2017, o 14:18

Jeśli 3 osoby z dużym bagażem to obawiam się ,ze Astra może być zbyt mała. Radziłbym wynająć jakieś większe autko ( no chyba,ze sie z tymi bagażami jakoś upchacie). W zasadzie to każda wypożyczalnia ma opcje dostarczenia samochodu pod lotnisko. Dowiedz się jakie wolne auta ma wypożyczalnia Start. Maja najtaniej w stolicy. Na samym lotnisku wynajmować nie radzę ( zwykle jest o wiele drożej niz w innych wypożyczalniach przez internet).
https://start.rent/
piktogram
Lex user

Model Lexusa: Lexus IS 220d

Re: Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Postprzez Karina » 7 paź 2017, o 13:33

Też wypożyczałam autko ostatnio od firmy BZIUK, niecałe 499 zł. za cały weekend Opel. Nie było problemów z rezerwacją.
Karina
Nowy lex user

Model Lexusa: brak

Powrót do Na każdy temat