Krótki wakacyjny wypad w góry

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
tekro
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:20
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa

Krótki wakacyjny wypad w góry

Post autor: tekro »

Planujemy wypad na krókie bo 3 , 4 dniowe wczasy w górach, lecz nie wiem gdzie. Nigdy w górach nie byliśmy nie mam pojęcia gdzie szukać. Niestety środki pieniężne mamy ograniczone, ale bez przesady, fajnie gdyby te śniadania jednak były. Jakieś sugestie, propozycje?
Raven069
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 30 wrz 2014, o 13:31
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Koluszki
Kontakt:

Re: Krótki wakacyjny wypad w góry

Post autor: Raven069 »

Proponuje popatrzeć na gruponie są bardzo fajne oferty w dobrej cenie i czasami można nawet z pełnym wyżywieniem się wybrać. Byłem już tak nie raz. Na pierwszy raz polecam Tatry i Doline Pięci Stawów, droga ta sama co na morskie oko, a widoki dużo lepsze.
zack
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2016, o 07:38
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa

Re: Krótki wakacyjny wypad w góry

Post autor: zack »

Z gruponami różnie bywa. Trochę ruletka, bo czasami jakość jest taka jaka normalnie, podczas gdy innym razem, Ci z grupona dostają gorszą usługę, mimo że teoretycznie powinna być taka sama. Wiadomo, jak coś ma być za połowę ceny, to właściciel danego obiektu nie może na tym przecież stracić.
Lepiej rezerwować bez pośredników. A wybór mamy duży, szczególnie w górach jakość usług noclegowych w ostatnich latach mocno poszła w górę. W stosunku do krajów południa europy, nie powinniśmy mieć kompleksów.
1. http://www.kasprowy.pl/
2. http://hotelnabloniach.pl/
Ostatnio zmieniony 27 cze 2017, o 10:04 przez zack, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: Krótki wakacyjny wypad w góry

Post autor: kupiec1985 »

Karpacz - Polecam Ci na booking znaleźć tam apartamenty pod Śnieżką. Nowe fajne domki w stylu chill i w bardzo dobrej cenie ( kominek - grill itp ) . Podejrzewam, że przez te 4 dni się tam nie będziecie nudzić . A jeśli chodzi o jedzenie to restauracja "Wiszące tarasy "
Góry dla początkujących jak najbardziej .
piktogram
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 12 paź 2015, o 06:30
Model Lexusa: Lexus IS 220d
Skąd:: Warszawa

Re: Krótki wakacyjny wypad w góry

Post autor: piktogram »

Karpacz faktycznie świetny.Chociaż polecam głównie zimą ( mają tam wyciągi w dobrym stanie, poza tym jest o wiele lepszy dojazd niż do przereklamowanego moim zdaniem Zakopanego). Najlepiej jest szukać kwater prywatnych. Będzie taniej i niektóre z nich są ulokowane w dobrych lokalizacjach. Booking ok chociaż sam szukałem raczej na polskich stronkach ( jest tam więcej tanich domków na wynajem).
Świetnie jest również w Bieszczadach. Podoba mi się to ,ze nie ma tam tylu turystów jak w innych typach gór w Polsce. Jest niedrogo ,sporo fajnych karczm z dobrym jedzeniem. Poza tym widoki super!
http://etnosystem.pl/newsy/inne/9960-po ... o-zobaczyc
Ostatnio zmieniony 26 lip 2017, o 13:06 przez piktogram, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DawGad
Lex Driver
Posty: 362
Rejestracja: 16 lis 2012, o 17:30
Model Lexusa: IS200 >> GS430 mkIII
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Krótki wakacyjny wypad w góry

Post autor: DawGad »

Polecam Murzasichle, nie wielka miejscowość między Poroninem a Zakopanem, świetna baza noclegowa oraz wypadowa w góry.
Obrazek
lukilukasz9
Lex user
Posty: 77
Rejestracja: 12 lis 2013, o 14:19
Model Lexusa: is300
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: Krótki wakacyjny wypad w góry

Post autor: lukilukasz9 »

jeśli interesują Cie mniej zatłoczone miejsca i spokój to polecam Beskid Żywiecki, a widoków nie brakuje i jezior oraz rzek w których można się kąpać
Awatar użytkownika
Evory
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 2 wrz 2016, o 00:56
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Krótki wakacyjny wypad w góry

Post autor: Evory »

Od siebie polecam Beskid Żywiecki - https://pl.wikipedia.org/wiki/Beskid_%C5%BBywiecki

Nie jest tak oklepany jak Karpacz czy Zakopane, byłem nie raz i gorąco polecam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości