Ile za wyłożenie kostki brukowej? Warszawa i okolice

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
piktogram
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 12 paź 2015, o 06:30
Model Lexusa: Lexus IS 220d
Skąd:: Warszawa

Ile za wyłożenie kostki brukowej? Warszawa i okolice

Post autor: piktogram »

Jakie mogą być koszta związane z wyłożeniem kostki brukowej? Chodzi o Warszawę i okolice.

Podoba nam się coś takiego jak tutaj Obrazek

Powierzchniowo byłoby to około 5 arów. Podjazd i coś na kształt dziedzińca. Czy takie ekipy robią tzw full service? Czyli z przygotowaniem podłoża, wyłożeniem. Na gotowe?
Marchol
Lex Driver
Posty: 515
Rejestracja: 22 sie 2011, o 23:02
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Marchol »

To co pokazałeś na zdjęciu to kostka granitowa i jakieś płyty chodnikowe. Sam koszt ułożenia 1m2 kostki granitowej na śląsku, bez kosztów materiału to ok 100 zł netto. Im mniejszy rozmiar tym droższa robocizna. Ta na zdjęciu wygląda jak 9/11 surowo łupana. Ekipy najczęściej robią kompleksowo, czyli korytowanie, wykonanie podbudowy, ułożenie krawężników bądź obrzeży i kostki. Co do pozostałych kosztów mogę podać ceny na śląsku. Korytowanie wraz z wywozem i utylizacja ziemi to ok 30 zł m3. Ułożenie podbudowy ok 120-150 zł m3. Ceny kostki nie pamiętam ponieważ najczęściej mam do czynienia z większymi rozmiarami 15/17. Ale mogę dać namiary na firmy z Strzegomia które mają korzystne ceny.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
tekro
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:20
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa

Re: Ile za wyłożenie kostki brukowej? Warszawa i okolice

Post autor: tekro »

Tylko tam kolega pisze o Warszawie, więc ja nie wiem czy ze Strzegomia będzie im się opłacało gnać do Warszawy aby wyłożyć trochę kostki. Poza tym to c tutaj kolega oczekuje, to nie są tanie rzeczy. Nie twierdzę, że nie warto, ale są tańsze rozwiązania o podobnej funkcjonalności. Proponuję jeszcze tutaj dopytać.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2017, o 13:58 przez tekro, łącznie zmieniany 1 raz.
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: Ile za wyłożenie kostki brukowej? Warszawa i okolice

Post autor: sebek8888 »

Dobra firma z mazowieckiego, raczej granitowej nie klada ale..
Zadzwon zapytaj... to nic nie kosztuje.
501586276
jaro1985
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2017, o 13:26
Model Lexusa: LS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Ile za wyłożenie kostki brukowej? Warszawa i okolice

Post autor: jaro1985 »

Na obrazku jest kostka granitowa, którą osobiście polecam.Mam wyłożony cały podjazd.Robotę robili mi panowie z firmy Biozn Piwowarczyk, od nich też kupowałem kostkę. h[url]ttp://bizon-piwowarczyk.pl/[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości