Abonament RTV za radio w aucie

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją

Abonament RTV za radio w aucie

Postprzez Miłosz » 4 maja 2017, o 11:45

Były dzisiaj u nas w firmie panie z poczty polskiej i sprawdzały wszystkie pomieszczenia i AUTA :o Z racji tego że na parkingu stoją różne auta, mamy zrobić wykaz firmowych i jeszcze raz mają przyjechać na oględziny... Qrwa chory kraj, myśleliśmy że to jakieś prima aprilis ale data się nie zgadzała... Takze póki czas nie wiem zakryjcie, zdemontujcie czy jaki inny #uj...

Bardzo proszę o nie męczenie mnie wiadomościami prywatnymi, nie jestem instytucją charytatywną, ani też nie mam czasu udzielać porad.
Miłosz
Lex Master

Model Lexusa: 1.9 TDI

Re: Abonament RTV za radio w aucie

Postprzez Dawid0ss » 4 maja 2017, o 11:50

Miłosz napisał(a):Były dzisiaj u nas w firmie panie z poczty polskiej i sprawdzały wszystkie pomieszczenia i AUTA :o Z racji tego że na parkingu stoją różne auta, mamy zrobić wykaz firmowych i jeszcze raz mają przyjechać na oględziny... Qrwa chory kraj, myśleliśmy że to jakieś prima aprilis ale data się nie zgadzała... Takze póki czas nie wiem zakryjcie, zdemontujcie czy jaki inny #uj...

A to Panie z poczty mają prawo sprawdzać takie rzeczy ? :omg: No fuckin way ! Ja bym nic nie pokazał :pala:
Moja maszynka - IS 200 Turbo mk1 http://www.lexus-forum.pl/viewtopic.php?t=8932
Dawid0ss
Lex Master

Model Lexusa: IS 200 Turbo mk1 (link w stopce)

Postprzez Miłosz » 4 maja 2017, o 11:51

Miały jakieś legitymacje, ale to już kumpel je "przyjmował"...
Bardzo proszę o nie męczenie mnie wiadomościami prywatnymi, nie jestem instytucją charytatywną, ani też nie mam czasu udzielać porad.
Miłosz
Lex Master

Model Lexusa: 1.9 TDI

Postprzez Dawid0ss » 4 maja 2017, o 11:52

Miłosz napisał(a):Miały jakieś legitymacje, ale to już kumpel je "przyjmował"...

Hehe Panie "z poczty" to mogą machać przed twarzami innych nawet i paszportem Polsatu, a i tak bym je olał ciepłym strumieniem :lol:
Moja maszynka - IS 200 Turbo mk1 http://www.lexus-forum.pl/viewtopic.php?t=8932
Dawid0ss
Lex Master

Model Lexusa: IS 200 Turbo mk1 (link w stopce)

Powrót do Na każdy temat