Części z Japonii

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Mateusz Zalewski
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:01
Model Lexusa: NX 300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Części z Japonii

Post autor: Mateusz Zalewski »

Części od GS:
dla przykładu znalazłem dla Was panowie bodykit "Aimgain, za cene 3666 zł, do ceny której trzeba doliczyć cło, podatek oraz transport. W przyszłym tygodniu planuje import minimum 16 kompletów felg, tak więc jak ktoś ma ochotę na pełny bodykit (listwa, zderzak przód-tył) nie dzwoni 606-666-464. Zmniejszymy przy tym koszt transportu do minimum.
Ogólnie jeśli chodzi o części: układy zawieszenia i układy wydechowe jest wybór (jeszcze nie na stronie ale codziennie wrzucam produkty)- jak chcecie coś na już walcie śmiało.
Oświetlenie również znajdę bezproblemowo. Natomiast sam body-kit o ile w przykładzie znalazłem fajną okazję, tak jeśli szukacie nowych produktów od aimgain'a/ artisan spirits, bym musiał korzystać z pośrednika przez co cena poszła by do góry. Natomiast nie mówię że jest to niemożliwe :D Tak jak mówiłem- załatwię wszystko

Części do LS:
Bodykity podobnie jak w GS. Z nowych ściągnę wszystko, z używanych części- prawie wszystko, tylko tak jak mówiłem- korzystać będę w przypadku gabarytów z pośrednika tak więc cena będzie wyższa.
Zawieszenia - są.
Wydechy- mniejszy wybór ale są.
Oświetlenie- głównie fabryka, ale przez pośrednika na pewno znajdę dla Was coś ciekawego

Części do Soarer:
Zawieszenia- niewielki wybór
Układy wydechowe- wybór jest określiłbym średni.
Oświetlenie- również się coś znajdzie
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2017, o 16:52 przez Mateusz Zalewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateusz Zalewski
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:01
Model Lexusa: NX 300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Części z Japonii

Post autor: Mateusz Zalewski »

Btw. jakby ktoś nie pamiętał wyglądu Aimgaina, link poniżej:
http://www.aimgain.net/english/bodykit/ ... 0_430.html
Awatar użytkownika
Czyzyk
Lex Driver
Posty: 307
Rejestracja: 26 mar 2015, o 19:50
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Lipków
Kontakt:

Re: Części z Japonii

Post autor: Czyzyk »

4500 body do GSa plus clo i przesyłka. Myślisz ze ktos to kupi? Porownaj Sobie z cenami w Rosji.

Nie mowie ze nie jestem zainteresowany, ale cena musi byc normalna. Daj kontakt na fb do Siebie przez PW.
Obrazek
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Części z Japonii

Post autor: DanLexus »

Kontakt na FB można by napisać w tym wątku - chyba to żadna tajemnica
Supras are just a hatchback SC300
Mateusz Zalewski
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:01
Model Lexusa: NX 300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Części z Japonii

Post autor: Mateusz Zalewski »

Przepraszam Panowie, mój błąd w opisie- cena samego bodykita (przód, tył, boki) wynosi 3670 zł (99 900 yenów)...nie wiem skąd ja wziołem tą cene. Z cłem oraz VAt'em cena wynosi 4920 zł+ transport. Za dwa tygonie planuje zamawiać kontener, tak więc cena za transport spadnie do minimum.
Kontakt na priv. FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005977968829
FB firmowy: https://www.facebook.com/NozomiRacing/
Awatar użytkownika
KowaLazer
Lex Driver
Posty: 382
Rejestracja: 22 gru 2013, o 15:37
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Części z Japonii

Post autor: KowaLazer »

Nie rozumiem dlaczego mój komentarz został skasowany ? Informowałem tylko, że w Polsce za parę chwil będzie dostępne body do GS w dużo bardziej atrakcyjnej cenie. Może dlatego, że napisałem nazwę firmy, która to robi ?
Spoko, nie będę pisał tym razem ale widzę, że coś się zmieniło po tych paru latach odkąd jestem na forum i nie działa to na zasadzie pomocy i znalezienia najlepszego / tańszego rozwiązania .
Nic no. Jeśli ktoś będzie chętny, przekieruje do odpowiedniej firmy/osób które będą miały je na sprzedaż.
Pozdrawiam.
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Części z Japonii

Post autor: lukas78 »

KowaLazer pisze:Nie rozumiem dlaczego mój komentarz został skasowany ? Informowałem tylko, że w Polsce za parę chwil będzie dostępne body do GS w dużo bardziej atrakcyjnej cenie. Może dlatego, że napisałem nazwę firmy, która to robi ?
Spoko, nie będę pisał tym razem ale widzę, że coś się zmieniło po tych paru latach odkąd jestem na forum i nie działa to na zasadzie pomocy i znalezienia najlepszego / tańszego rozwiązania .
Pozdrawiam.
Konkurencja jest zapewne mile widziana na forum, ale pewnie w nowym wątku.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
KowaLazer
Lex Driver
Posty: 382
Rejestracja: 22 gru 2013, o 15:37
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Części z Japonii

Post autor: KowaLazer »

Nie no już spoko ;)
Chodziło o podanie przeze mnie nazwy firmy, która to robi .
W sumie jest w tym coś - reklama.
Kiedyś nazwy firm byly lajtowo traktowane i dlatego tak zareagowałem :)
Pjona
Awatar użytkownika
KowaLazer
Lex Driver
Posty: 382
Rejestracja: 22 gru 2013, o 15:37
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Części z Japonii

Post autor: KowaLazer »

Hej ! Podbijam temat ponieważ już jesteśmy po Japfest, więc i premiera body wyszła pomyślnie.
Ogólnie nie chcę rzucać reklamami, więc tylko wspomne, że body jest w produkcji.
Cena 3500 PLN - nówka sztuka laminat.
Gdybyście szukali więcej informacji to na fb w grupach lexusowych na bank pojawi się ogłoszenie ;)
PS. body leżało na złoto/pomaranczowo/czarnym gs430 :D .myślę, że widzieliście go na JF, lub na zdjęciach.
Post pisze w pospiechu, przepraszam za bledy. Milego wieczoru !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości