Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
klasyk

Re: Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Post autor: klasyk »

Człowiek, który nie wie, że "kretki" pochodzą od kredy i podziwia Janosika, który był zwykłym złodziejem i do tego Słowakiem, powinien czym prędzej uzupełnić podstawy edukacji. Może kiedy zgodnie z nowymi założeniami programowymi, zrozumie skąd wziął się kryzys w państwie wczesnopiastowkim (historia klasa V), to małymi krokami dojdzie do tego, skąd biorą się pieniądze. Chociaż tyle, bo wymagać szacunku w stosunku do osób pomysłowych, pracowitych i ciągle stawiających na szalę podstawy finansowe swojej rodziny, to chyba za dużo. W końcu rozbija się Lexusem, co jak wiadomo już o czymś świadczy. Niestety nie wiem o czym ale z pewnością musi być to bardzo ważne.
Awatar użytkownika
kliMati
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2015, o 17:34
Model Lexusa: LS400
Skąd:: 2Bi
Kontakt:

Re: Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Post autor: kliMati »

Najarany_szaman pisze:

Podobnie jak wielu forumowiczów polecam wszystkim poprowadzenie DG, osobiście polecam przez co najmniej 3-4 lata celem zrozumienia tematu i wyzbycia się zawiści w stosunku do tych prowadzących DG. Skoro to takie łatwe i same z tego profity, to czemu wszyscy w tym kraju nie prowadzą działalności przy okazji "rozbijając się" najnowszymi modelami Lexusa kupionymi na firmę?
Nie muszę
Bo mi styka na etacie :)
o nic nie muszę się martwić, również rozbijam się lexem, i smieje się z tych co robią kolejkę o fakturę na płyn do spr. czy długopis czy kretki w empiku :sarcastic:
to mój ostatni post w tym drzewie, nudzi mnie już ta dyskusja.
Pozdrawiam :)
Kolego Najarany_szaman jestem równie świeżym forumowiczem jak i Ty, ale nie zdążyłem jeszcze wyśmiać tutaj nikogo, ani na nikogo się nie obraziłem ("kretek" z empiku nie spakowałem do tornistra). Zadziwia mnie Twoja ignorancja dla faktów, bo czy nie dzięki czyjejś DG masz ten etat? Nawet jeśli jesteś w sferze budżetowej, to Twój etat jest utrzymywany z podatków płaconych przez firmy, czyli ludzi prowadzących DG i ich pracowników. Wyśmiewanie ludzi, którzy dają innym pracę nie jest niczym nowym, najczęściej wynika z zawiści, ale to nie to forum, zachowaj więc, te nic nie wnoszące do dyskusji uwagi, dla siebie. :spi: Wyśmiewaj sobie nawet bardziej tych wszystkich, którzy na stacji robią kolejkę zamawiając bułkę z parówką, tylko co to ma do zmian przepisów dotyczących leasingu? :doh:
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Post autor: adamsky73 »

Jeśli taki najarany kretyn nie dostanie bana, to to forum już lepiej zamknąć...
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Post autor: carsik »

adamsky73 pisze:Jeśli taki najarany kretyn nie dostanie bana, to to forum już lepiej zamknąć...
dokładnie
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
klasyk

Re: Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Post autor: klasyk »

Zwariowaliście? Chce ignorować głos społeczeństwa? Zostawcie człowieka na forum. Warto wiedzieć, kto nas otacza.
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 793
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Post autor: LinkPL »

Najarany_szaman pisze:hahaha frajerzy,

a do linkpl, obił bym Ci morde cioto za te słowa, mam nadzieje ze będzie jakiś zjazd i cie spotkam.
Zapamiętam cie ty kurwo z bawełnianym awatarem.

Pozdrawiam i wesołych swiąt, zbierajcie drobne by miec za co zatankować wasze lexe cioty.
Nie jeżdżę na zjazdy, bo nie branzluje się swoim samochodem jak Ty.

Zapraszam: Iłża ul. Peowiaków 2 ... ;)

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Post autor: ghostmateus »

adamsky73 pisze:Jeśli taki najarany kretyn nie dostanie bana, to to forum już lepiej zamknąć...
Popieram. A Ty najarany-szaman uważaj co piszesz bo to są groźby karalne.
piktogram
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 12 paź 2015, o 06:30
Model Lexusa: Lexus IS 220d
Skąd:: Warszawa

Re: Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Post autor: piktogram »

Panowie mam pytanie w sprawie leasingu jeśli ma się już pożyczki w innych bankach. W sensie mam juz na głowie kredyt hipoteczny No i spłącam raty za sprzęt. Nie mam z tym żadnego problemu . Myślę,ze rata leasingu równeiż nie byłaby takim obciążeniem
http://alebank.pl/kolejna-pozyczka-przy ... &catid=630
Czy może byc w tym problem ?
zack
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2016, o 07:38
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa

Re: Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Post autor: zack »

Niech najlepiej zakażą odliczania VAT-u. Po co mają dawać te różne przywileje i możliwości, skoro kawałek po kawałku zabierają.
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 793
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Kilometrówka albo... Koniec leasingu na auta osobowe ?

Post autor: LinkPL »

Chyba nie wiesz jak działa podatek VAT ... gdyby zabronili go odliczać, to doszło by do zapętlenia cen i mielibyśmy indeksację płac i inflację dwucyfrową w przeciągu 3-4 miesięcy ... ;)

Dobrym pomysłem byłby zupełny brak jego naliczania, ponieważ VAT nie jest dobrym podatkiem, ale jak pewnie każdy wie ... nie ma dobrych podatków ...

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości