Gdzie wypocząć na morzem?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją

Gdzie wypocząć na morzem?

Postprzez bulikcbr » 19 wrz 2016, o 08:15

Witam ma ktoś namiary bądź może polecić jakieś hotele/pensjonaty na polskim morzem?Chodzi mi o termin styczeń i koniecznie z pełnym wyżywieniem.
bulikcbr
Lex user

Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400

Re: Gdzie wypocząć na morzem?

Postprzez bunny54 » 19 wrz 2016, o 08:45

popytaj u kolegi z forum - rsz1981/2
bunny54
Lex Driver

Model Lexusa: GS300 2002r.

Postprzez Miłosz » 19 wrz 2016, o 08:52

Jeśli mogę delikatnie wtrącić... to styczeń + morze + wypoczynek to tak trochę słaby pomysł wg mnie. Mieszkam jakiś 1 km od plaży w Gdańsku i jak jest ciepło to jest spoko, ale jak już przyjdzie mróz jak zacznie z tego morza wiać to aż się z domu nie chce wyłazić :D Dlatego też takie miejscowości jak Stegna , Jantar , Mikoszewo itd to bym nie brał pod uwagę, śniegu nawali i pozamiatane nie wydostaniesz się :D zwłaszcza że teraz od elbląga po sam gdańsk są remonty drogowe a jakiś debil wpadł na genialny pomysł i pozamykał drogi objazdowe. Jeśli już ma to być polskie morze to chyba jednak wolałbym uderzyć do jakiegoś większego miasta typu Gdańsk czy Gdynia. Zawsze to coś pozwiedzać można, do kina wyskoczyć czy do aquaparku w Sopocie. A jak już będzie na prawdę nudno to pomyśleć nad wycieczką do Karlskrony czy na Hel. Pensjonatów niestety żadnych Ci nie polecę, bo nie znam żadnych ;)
Miłosz
Lex Master

Model Lexusa: is220d

Postprzez bulikcbr » 19 wrz 2016, o 09:16

No właśnie myślę o większych miastach czy nawet Władysławowo dlatego pisze że hotele też wchodzą w grę tylko podstawa to wyżywienie.
bulikcbr
Lex user

Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400

Postprzez jordi007 » 19 wrz 2016, o 09:26

Ja polecam zima polskie morze i byłem we władku własnie w hotelu velaves troche drogo ale wyzywienie super i maja na zimowe terminy promocie
jordi007
Lex Driver

Model Lexusa: is 200

Postprzez adamsky73 » 19 wrz 2016, o 09:41

A ja ostatnio byłem na rykowisku w okolicach Słowińskiego Parku Narodowego i bardzo polecam tą urokliwą i niezadeptaną przez masową turystykę okolicę. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to byłem tutaj: http://smoldzino.com/ Nie są to luksusy nadmorskich resortów ale jest bardzo solidny standard, bajeczne wyżywienie przez które utyłem mimo robienia 10 km dziennie na piechotę, mają swój podgrzewany basen solankowy, saunę i masaże na zamówienie. Dodatkowo blisko nad morze - zarówno prostą trasą po płaskim jak również wymagającymi - przez wydmy i wzgórza na których jest latarnia morska. Tyle że rezerwować trzeba wcześnie bo maja wierne grono stałych gości.
adamsky73
Lex Driver

Model Lexusa: LS460 '08

Postprzez V-TEC » 19 wrz 2016, o 22:12

A ja polecam tanie loty + miejsce w którym da się żyć w styczniu. Myślę, że taka Bułgaria będzie znacznie sympatyczniejsza. 350zł za przelot w obie strony od osoby + przykładowo za tydzień w fajnym apartamencie w Burgas 300zł za 2 osoby. Taniej niż w Polsce dupy nie trzeba odmrażać.

Jak ktoś pokusi się o wydatek + 100-150zł/os za lot i kolejne kilka zł za spanie to można spędzić zimowy urlop w Grecji gdzie przyjmują każdego turystę z pocałowaniem w zadek bo dostali srogo przez kryzys. Na takim pięknym Rodos, zimą woda ma tyle stopni co w sezonie w naszym szarym Bałtyku.

Przy wydatkach jakie ponosimy na fury to aż żal nie korzystać. Sorry, że trochę poza tematem ale zastanawiam się skąd takie zainteresowanie Bałtykiem zimą.
V-TEC
Lex user

Model Lexusa: IS 200

Postprzez adamsky73 » 19 wrz 2016, o 22:35

Bo tylko w zimie nad Bałtykiem jest fajnie. Temperatura wody w lecie jest i tak za zimna na kąpiel a przynajmniej nie ma tej okopanej na plaży hordy ludzi. Cisza, spokój, szum morza :dirol:
adamsky73
Lex Driver

Model Lexusa: LS460 '08

Postprzez V-TEC » 19 wrz 2016, o 23:00

Jasna sprawa! Wszystko kwestia gustu. Starsi, dzieciaci będą woleli ciszę, spokój i co tu kryć - żeby było zachowawczo, najlepiej w miejsce które się zna, najlepiej znanym sobie środkiem transportu. Inni będą woleli odkrywać.

Swoją drogą, są miejsca fajne i ciche. Nie tylko ciche. A co jest w tym wszystkim najlepsze? Jest mniej Polaków! :D Więcej uśmiechniętych ludzi :ok:

Ja odkryłem, że za kasę wczasów nad Polskim morzem można zmienić wszechświat jakościowo. Wystarczy się odważyć. Czasem problem leży w tym, że nie chce nam się już dowiadywać czegoś nowego a czasem wstydzimy się przyznać, że nie wiemy jak to zrobić.

Polecam sprawdzić sobie:
- miejsca w lotach czarterowych popularnych biur podróży jak >> http://oferty.tui.pl/bilety-lotnicze << Nie zawsze udaje się sprzedać komplet miejsc klientom chętnym na pełną ofertę ze spaniem, all inclusive itd. Miejsca w samolocie sprzedaje się wtedy za niewielkie pieniądze a lecisz z grupą więc łatwo będzie ogarnąć wszystkie sprawy związane z lotem - w sam raz na pierwszą próbę. Oczywiście im bliżej wylotu tym taniej ale są kierunki tanie niezależnie od terminu.
- strony internetowe i grupy na fb specjalizujące się w tanim podróżowaniu jak wakacyjnipiraci.pl
- no i oczywiście booking.com.
V-TEC
Lex user

Model Lexusa: IS 200

Postprzez Miłosz » 19 wrz 2016, o 23:33

Mieszkając w Gdańsku byłem w tym roku jakieś max 5 razy nad morzem. Nie ma gdzie w sezonie ręcznika na plaży położyć. Ja uciekam zawsze na mazury do siebie , tam mam spokój ciszę jezioro, o domowych obiadach nie wspominam :D Po sezonie dopiero czyli gdzies od pizdziernika jest już lżej w 3mieście, ale nad morzem to tylko pogoda sprzyja dla fanów latawców :D Także ja przychylam się do propozycji v-teca - lećcie gdzieś gdzie jest ciepło :D
Miłosz
Lex Master

Model Lexusa: is220d

Następna strona

Powrót do Na każdy temat