Rejestrator jazdy

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
andrzej3212
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, o 13:53
Model Lexusa: LS
Skąd:: Inowrocław
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: andrzej3212 »

Ja też szukam jakiegoś dobrego rejestratora. Ostatnio ktoś wgniótł mi tylni zderzak! Było to jeszcze przed galerią handlową, ale prosząc o nagranie dostałem odpowiedź, że kamera tam nie sięga
Neutrino

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Neutrino »

andrzej3212 pisze:Ja też szukam jakiegoś dobrego rejestratora. Ostatnio ktoś wgniótł mi tylni zderzak! Było to jeszcze przed galerią handlową, ale prosząc o nagranie dostałem odpowiedź, że kamera tam nie sięga
Poproś żeby taką odpowiedź dali Ci na piśmie.
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: endrju1 »

Nikt ci na piśmie takiego czegoś nie da, a samo ewentualne udostępnienie nagrania jest tylko ich dobrą wolą i ukłonem w stronę klienta.
sandr
Lex user
Posty: 250
Rejestracja: 11 paź 2010, o 20:41
Model Lexusa: RX450h
Skąd:: DSW
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: sandr »

Jakiś czas temu zainstalowałem sobie (hehe, zainstalowałem - konieczny warsztat) rejestrator NEOLINE (G-Tech X53), zależało mi na nagrywaniu przód/tył przez kamery o niewielkich rozmiarach. Faktycznie, kamery są niewielkie, system posiada m.in. GPS, tryb parkingowy wykorzystujący detekcję ruchu oraz czujnik wstrząsów. Obsługa centralki odbywa się przez wi-fi (smartfon), można uaktywnić nagrywanie dźwięku wewnątrz samochodu (znajomemu taki bajer uratował skórę przed fałszywym oskarżeniem przez autostopowiczkę, ale to juz inna historia…). Co można powiedzieć więcej? Po prostu działa i chciałbym aby nigdy nie był mi do niczego więcej potrzebny.
Vrakus83
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2020, o 10:18
Model Lexusa: NX
Skąd:: Katowice

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Vrakus83 »

Ja regularnie z niego kożystam.
jan.kosowski
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2020, o 02:19
Model Lexusa: NX
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: jan.kosowski »

Jak długo są przechowywane nagrania w rejestratorze ?
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: machony79 »

jan.kosowski pisze:Jak długo są przechowywane nagrania w rejestratorze ?
Zależy od pojemności karty i od czasu pracy i jazdy. Stare pliki są nadpisywane .
sandr
Lex user
Posty: 250
Rejestracja: 11 paź 2010, o 20:41
Model Lexusa: RX450h
Skąd:: DSW
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: sandr »

jan.kosowski pisze:Jak długo są przechowywane nagrania w rejestratorze ?
Tak jak powiedział kolega, stare pliki są nadpisywane ale rejestratory przeważnie wyposażone są w czujnik wstrząsu (G-sensor), który po wykryciu mocnego wstrząsu lub przeciążenia automatycznie zablokuje i zabezpieczy przed nadpisaniem krótki fragment nagrania (w przypadku rejestratora opisanego wyżej - 18 sek.) związany z tym zdarzeniem. Oczywiście jest też do dyspozycji przycisk którym (po wykazaniu się refleksem) można zabezpieczyć przed nadpisaniem dowolny etap jazdy (w zależności od ustawienia 1, 2 lub 3 minuty nagrania).
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: machony79 »

Czy też odnosicie takie wrażene,że boty i spamery najczęściej mają lokalizację Katowice? Nie wiem jaki to ma związek.
Awatar użytkownika
kliMati
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2015, o 17:34
Model Lexusa: LS400
Skąd:: 2Bi
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: kliMati »

widzę wysyp botów, koledzy admini może wymóg pisania minimum 2 zdań lub zdanie z emotką :) ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości